Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnétek orvoshoz? Köhög, és...

Vinnétek orvoshoz? Köhög, és folyik az orra 3 napja, hőemelkedés nincs.2 éves. Mucoprontot adok neki.

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó a közérzete, étvágya és nem lázas, akkor nem. Valószínű ettől a változékony időtől támadták meg a bacik. Adj neki sok vitamint!
2011. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elvittem az én kétévesemet. Már csak azért is, mert nem vagyok orvos, nem tudtam, hogy csak sima nátha, vagy esetleg kezdődő influenza, vagy más egyéb. Köhögéscsillapítót, cebiont, kataflamot, meg orrcseppet irt a dokinéni. Én úgy vagyok vele, hogy inkább nézzenek aggodalmaskodónak, mint hogy egyszer ne vigyem orvoshoz és utólag kiderül, hogy nagy baja van.
2011. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel köhög elvinném, ha csak az orra folyna akkor nem.
2011. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak köhécsel nem vinném be a járvány közepén.Ha csúnyán köhög,akkor igen.
2011. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vinném, inkább kihívnám az orvost mert a váróteremben még több bacit összeszed.
2011. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném,és el is szoktam vinni ilyen esetben.Egyik ok,hogy tényleg influenza szezon van,a másik pedig,hogy hallgassa meg mert nehogy tüdőgyulladás egyen belőle... Én egyébként vagy időpontot szoktam kérni a gyerekorvostól,vagy kihívom házhoz...
2011. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!