Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kössem le 21 hós kisfiam...

Mivel kössem le 21 hós kisfiamat? Milyen hasznos programokat, játékokat találjak ki neki?

Figyelt kérdés

Úgy látom, hogy kisfiam nagyon unatkozik, egyszerűen nem játszik el semmivel. Nincs olyan fél óra, hogy ő elfoglalná magát, én pedig végezhetném a házimunkát. Nyavajog, anya, anya. Milyen programokat találjak ki neki? 1. Mit játszak vele közösen? 2. Mire vegyem rá, hogy egyedül csinálja?

Már teljesen kész vagyok.


2011. febr. 9. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk az válik be, hogy főzés és egyéb munkák mellett folyamatosan beszélgetek a gyerekkel. Mondókázunk, kérdéseket teszek fel neki, stb...Ott sertepeltél körülöttem, de nem nyúz.

Minden napra hosszú sétát iktatunk be, ez a favorit.

A házban a bébitaxi és a Duplózás köti le hosszabb távon.

2011. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hasonlókat szoktunk mi is, állandóan beszélek hozzá.

2 perc után mindent megun.

Azt találtam ki, hogy közösségbe viszem, valamilyen gyermekfoglalkozásra, szerintem az én fejemet már nagyon unja. Szeret emberek között lenni, de többségében csak kettesben vagyunk itthon.

2011. febr. 10. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik városban laktok?


Én is pont ugyanígy vagyok a 21 hónapos fiammal.

Sajnos nagyon minimális ideig kötik le a dolgok.Én is úgy érzem,hogy én már nem vagyok elég neki.

2011. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Budapesten lakunk. Találtam egy elfoglaltságot, Csiri-Biri babatorna a neve, van a kerületünkben, azt hiszem, ki fogjuk próbálni.

2011. febr. 13. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!