Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Öntenétek belém egy kis...

Öntenétek belém egy kis lelket? Bölcsi

Figyelt kérdés
15.-én kezdjük a bölcsit (hétfőn tölti kisfiam a 2 évet). Én már 16.-án dolgozom. Így majd anyukám szoktatja be, reggel én viszem el, aztán anyukám veszi át, (ő másik városból jön).De ő is csak az első héten ér rá, másodikon már nem nagyon tud a munkahelyéről eljönni. Így már 2 héten ott is kell altatni. így nagyon nehéz lelkileg nekem, hogy ilyen gyorsan be kell szoknia. Na meg az a része is, hogy bölcsibe kell adnom. Tudom nem rossz dolog a bölcsi, de mégis sz@r érzés. Ráadásul egyik nap fél 11-re, másik nap fél 7-re megyek dolgozni. Ezt is meg kell szoknia:-(
2011. febr. 10. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
lelket önteni nem tudok beléd, csak megértelek, nekem is nemsokára aktuális, én is több műszakban kezdek és bár tudom, hogy hülyeség, neki szerintem semmi baja nem lesz a beilleszkedéssel, sőt, mivel elég nyitott, tuti élvezni is fogja, de mégis elszorul a szívem. neked is csak azt tudom tanácsolni: arra gondolj, hogy neki jó lesz, egész nap vele egykorúakkal lenni, játszani, bohóckodni, akkor talán el tudod hitetni magaddal, hogy nem is bánod:))
2011. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap én válaszoltam egy másik kérdésedre is. Az én fiam kezdte a héten harmadszor a bölcsis beszoktatást. Ma és tegnap már ott ebédelt. Enni ugyan nem evett semmit sem, csak a desszertként kapott túró rudit, de mosolyogva jött ki a csoportból és a gondozónéni is dicsérte, hogy milyen ügyesen eljátszott egész nap. Itthon is emlegeti a többieket, leginkább a legrosszcsontabb kisfiút és a minden lében kiskanál kislányt. Meg megállás nélkül a Zsuzsi nénit.

Én is utáltam és néha még mindig utálom magam, mert bölcsibe kellett adnom. Ráadásul én itthonról dolgozom, s akár éjszaka is csinálhatnám a munkám, a kutyát nem zavarna, de látom rajta, hogy mennyire szereti a gyerektársaságot, s biztos vagyok benne, hogy sok olyat megtanítanak neki, ami nekem eszembe sem jutna.

Szóval nyugi. Ő is szeretni fogja, s jó lesz neki ott.

2011. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!