Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszaestünk a bilizésben,...

Visszaestünk a bilizésben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisfiam, kb. 3 hónapja feküdtünk rá a bili-témára. Voltak sikerélmények, eleinte akkor szólt, amikor már bent volt a kaki, később amikor éppen nyomta, végül már előtte is. Amikor pukizott, akkor is szólt, hogy kaki, mi persze rohantunk a bilivel, de ilyenkor általában csak vaklárma volt. Kb. 1 hónapja egyáltalán nem szól, maximum utána. Nem tudom, hogy mit rontottam el. Pihentessem egy kicsit a dolgot vagy mit tegyünk?
2011. febr. 11. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,pihented,a legtöbb korán bilizős baba vissza esik,mert még igazán nem érett rá.Vagy van valami ami most nem teszik neki,ha látja hogy nem erőltetitek,lehet vissza is fog állni.
2011. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld a wc szükítöt.A lányom nagyon szerette.Bilire csak párszor ment.Mindég dicsérd meg ha elmegy...


A lányom korán lett szobatiszta,semmit sem eröltettem nála.Ès nem esett vissza.Söt 2 hét alatt az éjjeli pelust is elhagyta a nappali után.21 hónaposan szobatiszta lett.....

2011. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen eltenni a témát. Szokasd tovàbb, legalább a pisi menjen oda.
2011. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!