Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miskolcon ajánlanátok gyerekor...

Miskolcon ajánlanátok gyerekorvost?

Figyelt kérdés

Lehetőleg belváros, Szentpéteri kapu, Martinkertváros környékén.

Olyat keresek, aki

nem azonnal gyógyszert ad mindenre, hanem gyógynövényes megoldásokkal, homeopátiával szemben is nyitott, netán ért is hozzá,

nem lerázós, nem érezni rajta, hogy "na ez is első anyukás para megint", aztán koppan, hogy jé, mégis anyukának volt igaza,

valamint képes felvilágosítást adni normálisan,

nem pletykás,

ért a gyerekekhez és azok szeretik is,

nem hátrány, ha a szülőkkel is megtalálja a hangot,

Tudtok ilyet?

Hol?

Elérhetőség?

Ide is kiírhatjátok, de privát is jöhet.

Ja, fontos, fogadjon körzeten kívülieket, mert mi nem miskolciak vagyunk.


2011. febr. 11. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Avason van egy homeopátiás szakorvos, aki gyerekorvos, Szarka Annamária,de nem sok jót hallottam róla. Az hiszem a Tapolcai elágazásnál van Stunya Edina. Róla elég jókat hallottam.

Az én exdokijaimat nem tudnám ajánlani :)

2011. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

DR. SIMKÓ RÓBERT

ÉDER GY. UTCA 4.

MISKOLC

2011. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Ha tudtok még jöhet!

2011. febr. 12. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Dr Stunya nem jó neked mert elég antibiotikum párti. Röktön azt ír mindenre. De vele egy helyen rendel DR Feckó ő pont az ellentéte.
2011. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az infot kedves utolsó válaszoló, ez nagyon fontos momentuma egy gyerekorvosnak.
2011. febr. 14. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én jártam Feczkóhoz, ő semmire nem ad. Arcüreggyulladásra nem adott volna semmit, ha a fülész nem ad, 39 fokos lázzal iskolába küldött. Tehát ő se nem hagyja, hogy kipihend magad, se nem ad gyógyszert. A rendelőben akikkel beszéltem 10/8 már 2-3 héttel előtte volt nála, de nem gyógyultak.

Simkó Róbert nem ad mindenre gyógyszert,de ad lehetőséget arra, hogy kipihend.

2011. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, és volt egy gyerek, akinek agydaganata volt, és Feczkó azt mondta,hogy csak a stressz a baja, azért fáj a feje meg a szeme, ment Stunyához, és ő derítette ki, hogy baj van, mert ő elküldte vérvételre.

Szóval összegezve én Feczkót nagyon nem.

2011. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mi nemrég váltottunk gyerekorvost, most a Martinkertvárosba járunk Hajdu Gabriellához. Nagyon aranyos, mindent elmond, mindhárom gyerkőc szereti, és nem ad egyből antibiotikumot. Ja és lehet hozzá időpontra menni.

Mi sem hozzá tartoznánk körzet szerint, de fogadott minket egyből.

Elérhetőségét itt megtalálod: [link]

2011. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miskolcimaminak köszönöm az infot és az elérhetőséget!!!!
2011. febr. 17. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!