Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam miért akar szoknyát...

Kisfiam miért akar szoknyát felvenni? SOS

Figyelt kérdés

mostmár nem csak játékból szeretné, ebben szeretne iskolába menni. hiába magyaráztam neki, hogy a lányok viselnek szoknyát, egyszerűen nem érdekelte

Mivel beszéljem le róla?

amúgy nyolc éves


2011. febr. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm....

Szerintem ezt nem mi fogjuk megmondani, hanem egy gyerekpszichológus.

Nem mondja, miért akar szoknyát felvenni?

Ennyi idős gyerek már tisztában van azzal, mi a lányos és a fiús (az enyémmel pont küzdeni kell, mert nem veszi fel a harisnyát, mert lányos, és hét éves a fiam).

A másik, amivel mi küzdünk már az ovi óta, hogy van, ami "ciki", és a világ minden kincséért nem venné fel, nehogy kicsúfolják a többiek.



Fontos lenne tudni, miért akar szoknyát felvenni.

2011. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hova vigyem?
2011. febr. 14. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor játszik a nővérével divatbemutatót és megtetszett neki. De igazából nem tudom miért tetszik ennyire neki. Azért ez gond nem egy fiúnál?
2011. febr. 14. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Amiatt ne aggódj hogy esetleg "más" lesz a gyerekedből.


A ruha még nem jelent semmit...minden fiú kipróbálta már legalább egyszer milyen is szoknyában lenni...ezt úgy is kinövik pár éven belül...most neki ilyen korszaka van, hogy utánoz téged, a körülötte lévő lányokat.

Ha meg tetszik neki akkor mi van???...-nyugodtan felveheti.

2011. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy akkor [link]

pszichológust ajánlom.Nagyon sok szülő fordul ilyen problémákkal hozzá, tehát őszintén mindent el kell neki mondani és segíteni is tud!

2011. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!