Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sinecod szirupot írt fel a...

Sinecod szirupot írt fel a doki köhögésre (Stodal nem használt) a 2 éves lányomnak.2x3ml. Mikor kiváltottam a tájékoztatóban 3 éves kor alatt nem adható szerepel. Ilyen korú gyereknek adtatok már ebből?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sinecod cseppeket kapott a gyerekem már 4 hónapos korában is.
2011. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a cseppet megnéztem, és az 2 hónapos kortól adható.
2011. febr. 15. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja hogy van sinecod szirup is. Bocsi akkor nem írtam volna a választ, kicsit összekavartam.

De a lényeg, adhatod neki nyugodtan ha az orvos felírta. én a cataflan cseppekkel voltam így, hogy 1 éves kor alatt nem adható, és a félévesem kapta.

De utána lett olyan állandó gyógyszere 1 évesen amit 6 éves alatt nem lehet adni. Csak arányos részit kapják meg. Gondolom a kislányodnak se akkora adagot írt fel, mint egy 3 évesnek.

Mégegyszer bocsi, öszekevertem a cseppekkel.

2011. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azért sikerült valamennyire megnyugtatnod. Igen, valóban kisebb az adag. Remélem használni fog. :)
2011. febr. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!