Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyermeke nagyon...

Akinek a gyermeke nagyon későn szokott le a (z alváshoz való) cumizásról, annak hány éves korában, és hogyan?

Figyelt kérdés
3,5 éves a lányom, csak alváshoz cumizik, de nagyon ragaszkodik hozzá. Valószínűleg megvárom, amíg magától azt mondja, hogy nem kell neki többet, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mikorra várható...
2011. febr. 17. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztlányom 4 évesen szokott le,úgy hogy egyszer csak az oviba "eltűnt" a cumija! Pár napra rá már az otthoni alváshoz se kellett!
2011. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én úgy szoktattam le a kislányomat, hogy amikor nagyon mélyen elaludt, óvatosan kihúztam a szájából a cumit. Mellé tettem, ha éjjel keresné, aztán egyik reggel ugyanott volt, ahová este tettem.
2011. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányomtól 1 évsen vettem el, ő is csak alváshoz használta.

Öcsém még 6-7 évesen is cumizott éjjel, ráadásul 3 cumija volt egyszerre:-))

2011. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lányom szeptemberben lesz 6 és másfél hete letette a cumit. Unszolásra, de saját erőfeszítésből! :)

Azok kedvéért emelem ki, akik esetleg ezen aggódnak...

2013. júl. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!