Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Eddig nem foglalk...

Szerintetek? Eddig nem foglalkoztam vele, de már idegesít.

Figyelt kérdés
Mindig büdös puki lehet gond?nem tudom másképp kérdezni,és bennem fel sem merült volna,ha más nem szól,hogy nem biztos,hogy ez normális.Majdnem két éves,minden evő gyerekről van szó.
2011. febr. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdésedet, ugyanis te is eszel mindent és a tiéd sem jó illatú. Attól mert 2 éves a gyerek eszik mindent ergo az övé is szagos.
2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen legyen a pukija? Mindenkié büdös. Teljesen normális.
2011. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenevő, ne csodálkozz ha büdi a pukija.

A kakija nem az?

Ha megnyugtat én még szellőztetek is kakilás után. Ha a férjem fintorog néha, én emigyen szólok: Miért, a tiéd rózsaillatú, azt hiszed?:))

2011. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. sőt, megfigyeltem, ugyanolyan szagú a széklete, mint az enyém-végtére is ugyanazt esszük..

szóval miért lenne gond, ha büdös a puki?

2011. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:)

normális szerintem is!

2011. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd kicsit furcsa. Vagy Ő még nem tudja, hogy a puki büdös? Sőt, ha tejtermékeket vagy sok gyümölcsöt eszik a gyerkőc, akkor még büdösebb a puki is meg a kaki is. Amúgy én is kiszellőztetem a gyerek szobáját, ha kaki után átpelusozom :o)
2011. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerintem is normális.
2011. febr. 17. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon sok, úgymond "szemét kaját" eszik, akkor lesz feltűnően büdös. Pl. ha rendszeresen cukrozott teát iszik és mellé megeszi a napi 1-2 édességadagját is, nos ez már sok cukornak számít. De a sertéshúsból készült ételek is megterhelik a szervezetet és ettől is lehet. Chips, nasik, mélyhűtött konyhakész dolgok, konzervek, befőttek, gyorskaják rendszeres és gyakori fogyasztásától is lehet.
2011. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!