Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pelusos kérdés, nem az a...

Pelusos kérdés, nem az a szokványos fajta. Vélemény?

Figyelt kérdés

Régebben ugye mindenki vízhatlan gumibugyit használt és az alatt a ruhapelust.

Nyilván ebben az időben is kivitték a babákat/kisgyerekeket a hidegbe sétálni, és feltételezem, nem fázott fel a pici a nedves pelusban + gumibugyiban.

Ha egy manapság szokványos pampers vagy egyéb márkájú pelenka ALÁ fehérneműt (kis alsógatya, bugyi) adok, az ugyanilyen érzés a bőrének?

(ezen vitatkoztunk a férjemmel, mert szoktam olyat csinálni, hogy a bugyira rá adok pelust, hogy érezze, bugyiban van, de mégse legyen baleset, ha véletlenül nem bírja ki hazáig. A férjem szerint meg ez hülyeség, mert a pisis bugyi lehűl, hiába van rajta pelus, az csak annyit csinál hogy nem engedi tovább a pisit a nadrágba, de ugyanúgy vizes marad és így felfázhat. De nem ugyanez volt a helyzet a ruhapelussal??)


Szóval légyszi, tegyetek igazságot! :))


2011. febr. 18. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Felfázni nem fog, de szerintem egy nagy baromság, amit csinálsz. (már bocsi). semmi értelme ennek. Tuti nem érzi, hogy bugyi is van rajta, tegyél a lábad közé egy arányaiban akkora rongyot, mint nekik a pelus, és kiváncsi vagyok, mit érzel. Azt, hogy rajtad van a bugyi? á, dehogy, Így feleslegesen pisili össze a bugyit. tehát egyikőtöknek sincs igaza. Vagyis van, de értelmetlen amit te csinálsz, a férjednek igaza van, de nem feltétlenül azért, mert felfázik.
2011. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem sincs semmi értelme.gondolom azt akarod,hogy ne legyen neki "olyan jó"amikor bepisil,legyen neki kellemetlen.Ha otthon rá szokik,hogy bugyi van rajta és nem pisil,be akkor ne sokára már az utcán is lehet vele sétálni.de olyankor meg adhatsz rá bugyipelust.hasonlít a bugyihoz,csak lehet bele pislilni.Szerintem ne csinálj ilyen kellemetlen dolgot szegény gyereknek.
2011. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ígyis-úgyis veszel pelenkát, akkor vegyél bilire szoktató pelust, pl. Libero Potty training, amibe nyugodtan belepilset, de kellemetlen nedves érzetet ad a kis fenekének, így hamarosan rájön, hogy nem érdemes bepisilni, és még baleset sem történik.
2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, amit csinálsz szerintem is, mert a gyerek nem hülye. Nyilván teljesen,ösztönből, másképp viselkedsz, ha szól pisilni kell és csak bugyi van rajta, mintha ott a pelus is. Szóval nem értem, mit akarsz tanítani ezzel? Ha előfordulhat baleset, simán pelust adnék rá és megmondanám miért adok rá pelus, bugyit adni rá teljesen értelmetlen, mert semmit nem tanul belőle.
2011. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, banyek.
2011. febr. 18. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM fazik fel, de en inkabb radadnam azt a vizes bugyit, hogy jol dorzsolje ki a combod es a hatsod!

(Megha nem is rossz a szandekod, azert inkabb tegyel le rola!)


Ovoneni

2011. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
huhúúú de kedvesek vagytok, azt a mindenit!!!
2011. febr. 19. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesz neki jót a pelus alá bugyi, nem tudom leszoktatás miatt teszed e rá? Megmerném kockáztatni hogy nem egészséges a fenekének. ha elázik a bugyi és a pelenka fel is szív belőle, kidörzsöli a fenekét a nedves ruha. Szokott piros lenni neki? Ne tégy alá bugyit, ha leszoktatós tippre van szükséges írj nekem privit adok párat, de ne adj bugyit a pelus alá légyszíves. Nekem 2 lányom van egy 4 és egy 2 éves, most várom a 3ik babát, demindkettö már rég szobatiszta.
2012. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!