Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belső vérzés ilyenkor?

Belső vérzés ilyenkor?

Figyelt kérdés
kb. egy órával ezelőtt elesett a kisfiam, és a medencecsontja felett bekékült. nem tudom, hogy máshol megütötte e a hasát. A nappali és az étkező között van egy kis szintkülönbség, olyan mintha lépcső lenne, és ebbe az élesbe ütötte be. Szerintetek ha azóta futkározik, rosszalkodik, nem lehet gond? lehet ettől belső vérzése? én mindennel rohannék az ügyeletre, de a férjem mindig leordítja a fejem, hogy túlreagálom. Én mindentől megijedek:(
2011. febr. 19. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha azóta jó kedélyű, futkározik akkor semmi baja!!

Ha lenne baja, akkor nem játszana, levert lenne.

Belső vérzés esetében pedig különösen.

Ilyenkor a bőr sápadt, hűvös és nyirkos.Illetve a pulzus szapora, és szédüléssel jár.


Ne aggódj, ha valóban baj lenne, azt azonnal észre vennéd.

2011. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, aggódós vagyok nagyon. néha már betegesen. arca ki van pirulva, jó kedvű azóta evett is. remélem nem lesz gond! köszi a segítséget
2011. febr. 19. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
60%

Mi evente megyunk gyerek elsosegelyre, szerintem se izgulj, a csontra esett ra, igy szervet nem utott meg.

Ha a lagy hasaba szurodott volna valami, akkor lehetne baja, ha csak szivarogna a ver, akkor eloszor nem lehetne eszrevenni, de orakkal kesobb valoban az elso valaszado altal leirt tunetek jelentkeznenek.

Ha veszelyes a szinteltolas, tegyetek le szonyeget, akkor nem kell ilyen miatt tobbet aggodni.


Ovoneni

2011. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!