Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kenjek a lányom ujjára,...

Mit kenjek a lányom ujjára, ha sokat szopja?

Figyelt kérdés
Emiatt bőrkeményedés van rajta és picit ki is repedt...
2011. márc. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hadd szopja. Nekem ezelőtt 35 évvel sebesek voltak az ujjaim, bármit kentek rá úgy is szoptam, elején kicsit rossz volt, aztán lenyaltam róla amit rákentek és pont olyan finom volt, mint azelőtt. Kétéves kisfiamnál is jobban szeretném ha azt szopná, mint a cumit.
2011. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én soha nem szoptam az ujjam,de az öcsém igen,és bármit kentek rá,nem érdekelte,míg egyszer beteg nem lett,és hólyagok lettek az ujján és a száján is,szegénynek nagyon fájt,így abbahagyta a cumizást...ezt nem kívánom a kislányodnak!de megpróbálhatod,h beragasztod neki sebtapasszal,nem azzal a fényes felületű,vízálló fajtával,hanem a hagyományossal,az talán nem olyan kellemes szopogatni való!
2011. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jaajj, nem úgy. Nem zavar, ha ezzel altatja magát, hanem, hogy a sebek begyógyuljanak és amit le is nyelhet.... Valami aloe verát?
2011. márc. 7. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

Ez így egészen más megvilágítás. Szerintem semmit, kutyaharapást szőrével, szokták mondani. Mikor már nagyon fáj neki pár napig nem fogja szopni s akkor begyógyul.

Mindkét kezét szopja?

2011. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a balt, a mutató és középső ujját :) köszi.
2011. márc. 7. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megmutatni neki, hogy most szopja a jobb kezét amíg begyógyul a másik.
2011. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!