Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kihez forduljak 22 hós kisfiam...

Kihez forduljak 22 hós kisfiam láb problémájával?

Figyelt kérdés

A bal lábával nagyon csámpásan megy.Mindig befele áll a lábfeje és napról napra egyre rosszabb.Sokszor meg is botlik miatta.Nem tudom mitől lehet.Az elmúlt két hétben nagyon sokat romlott az állapota.Nem tudom kihez fordulhatnék ez ügyben?Milyen orvost keressek?

Debrecenben lakunk.


2011. márc. 10. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el gyerek ortopédushoz,csak minnél elöbb be kell jelentkezni mert hetek mulva tudnak idöpontot adni.De mehetsz magán uton is.
2011. márc. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ortopédiát javaslom én is. Nem dongalába van véletlen? Az gyógyítható, csak hamar kell menni. Őn a gyerekklinikán voltam a fiammal.
2011. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémánk, nekünk 3/4 éve kezdődött. Először gyerekorvosnak mutattam, azt mondta, szerinte cipőprobléma, mert mezítláb nem látja a befelé lépést (nálunk jobb láb). Aztán cipőcsere után is fennállt, elmentünk ortopédushoz. Szóval, háton fekve a lábait szinte teljesen vízszintesen szét tudja tárni (érthető? a lábak térdnél be vannak hajlítva, úgy), az a baj, hogy nagyon sokat úgy ül, h a két lába közé csüccsen le. Elvileg 3-4 éves korára kinövi, mert ahogy nőnek a csontok, úgy csavarodnak majd, vagy mi. Lényeg, h figyeljünk oda, h ül. TAvasszal megyünk kontrollra, de én még nem látok javulást... mindjárt 2,5 éves lány.
2011. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló a problémánk, bár nálunk ismert az oka, mert a kislányom hypotón.

Az ortopédián a Salus cipőket is ajánlották.

2011. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!