Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az Aloe Vera koncentrátum...

Az Aloe Vera koncentrátum készítmények immunerősítésre jók?

Figyelt kérdés
Ajánlották, mert a kislányom szeptember óta bölcsis, de olyan szinten állandóan beteg, hogy decemberben ment utoljára, azóta otthon vagyunk, mert a doktornő nem javasolja a téli időszakban, hogy közösségbe járjon. Áprilisban megyünk újra bölcsibe, valamint szeptembertől szeretném, ha már rendszeres lakója lenne az ovinak, ezért elkezdtük inni ezt az aloe vera italt, ebből is az ízesítetlent. Tapasztalatokat várnék, akiknek segített a gyerkőcének, hogy nem volt már utána olyan könnyen betegedő! Szedtünk orvos által felírt immunerősítőt is, de én inkább adnám ezt a természetes "orvosságot", mint a gyógyszert. Májusban lesz 3 éves a kislányom.
2011. márc. 10. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom melyik cég termékét vetted.Én az FLP-s

aloe italt iszom és a lányom is.(2,5 éves múlt)Immun erősítő és az emésztésnek,étvágynak is jót tesz,de ha teheted a KIDS vitamint add neki.Napi 1 rágótabletta.

Zöldséges és gyümölcsös.1 tabletta kb 2 kg zöldség vagy gyümölcs vitamin és ásványi anyag mennyiségét tartalmazza.

Én a hal olajat adom még neki.Három naponta egy fél kapszulányit.Kiszúrom egy tűvel és a Cebion cseppel(még ezt kapja a c vitamin miatt)együtt megissza.

Családi napközibe jár.Míg össze nem szoktak a gyerekek az orrfolyás,köhögés 2 hetente jelentkezett,de se nyűglődés se láz nem kísérte.kb 2-3 hónapig tartott.Már hónapok óta folyamatosan jár szerencsére.Remélem segítette,de ha gondolod írj,szívesen válaszolok,ha kérdésed lenne ezzel kapcsolatba még.

2011. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az aloe vera gél(flp-s termékről van tapasztalatom) nagyon jó a szervezet tápanyagszükségletének feltöltésére, így egy bizonyos szintig a védekezésre is. Kids vitaminnal nagyon jó a hatásuk. Ráadásul a kids vitamin összetétele folytán a középfül gyulladás megelőzésében is nagyon jó.

Ha a natúr gél helyett a berry nectart veszed (tőzegáfonyával, farkasalmával az aloe vera), az annyiban tud többet, hogy kifejezetten felsőlégúti panaszokra és ún. közösségi betegségek megelőzésében kiváló. Min. 3 cent egy nap.

Kifejezett immunerősítésre az Echinacea tablettájuk remek, ez elég nagy, én mozsárban összetöröm és a gélbe beleteszem, úgy adom s lányomnak. Megelőzésre 2x fél szem a nátha szezonban, ha tünetek jelentkeznek, én a 21 hónaposomnak napi 1-2 szemet adok, mi a férjemmel 3x10 db-ot szedünk, két nap alatt helyretesz mindenkit.

2011. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én adtam a gélt a fiamnak,szinte semmilyen hatása nem volt:(((
2011. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Megnézem, hogy mi van ráírva, mert nem tudom.

Amiket a második válaszoló javasolt, utána fogok járni és szerintem kipróbáljuk! Köszi!

2011. márc. 11. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Nézd meg ezt, szerintem segíthet, tuleloklub.hu

Habár én már vásárló voltam, amikor felregisztráltam.

Gondolom a shopot ismered: flpshop.hu.


Szép napot!

2011. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!