Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyermeked bölcsibe-oviba...

Ha gyermeked bölcsibe-oviba jár, hol tartod az iratait?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam. Eddig a táskámban volt. De ha meg a bölcsiben, vagy utána itthon történik valami, amíg én dolgozom, jobb, ha itthon van?

Viszont ha a bölcsiből ne adj isten elviszi a mentő, a munkából úgyis a kórházba megyek, akkor meg jobb, ha nálam van...

Tudom, nagyobb gondom sose legyen, de ti hogy csináljátok?

( a kiskönyvre, leleteire, és TAJ kártyájára gondolok_)


2011. márc. 20. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bölcsibe mindenről kértek fénymásolatot. Így ott fénymásolat van, az eredeti papírok meg nálam.
2011. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fénymásolatot vinnék a bölcsibe, magamnál az eredetit tartanám. Úgyis, ha valami történik, téged értesítenek, ha kellene az eredeti is, be tudod mutatni.
2011. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova a taj kártya kell. Az nálam van. Ha gond van, úgy is nekem szólnak. A bölcsibe meg leírták a taj számát.
2011. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Leírni nálunk is leírták a taj számokat, elkérték a kiskönyvét.

Akkor lehet , hogy tartom továbbra is magamnál az iratokat.

2011. márc. 20. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem 1-1 névjegykártya tartót a gyerekeknek,abban vannak az irataik.Együtt megyünk valahova,akkor visszük magunkkal,ha nem,akkor itthon tartjuk a fiókba.

Az én fiamat januárban vitte el a mentő a bölcsiből,szerencsére még itthon voltam,így itthonról vittem el a dolgait,ha nem itthonról mentem volna,akkor viszont odaadták volna a bölcsis iratait a mentősnek,így addig gondolom elég lett volna,amíg nem visszük az eredetit.

Én nem szeretem,ha nálam van,mert bármikor ellophatják,és nem lenne jó,ha mindenkinek mindent újra kellene csináltatni(taj-kártya,személyi igazolvány,lakcímkártya,adó kártya,MÁK kártya)

2011. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!