Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas lázzal járó járvány van...

Magas lázzal járó járvány van most?

Figyelt kérdés
A közelünkben minden kisgyermek beteg, mi is elkaptuk, pedig még nem jár közösségbe a 2 éves kicsim. Magas láz, más tünet nincs. Nálatok meddig tartott, mikor kezd mérséklődni a láz? MÁr a hűtőfürdőn és lázcsillapítók garmadáján túl vagyunk, de még mindig elég magas, 39,5 körül van. :-(
2011. márc. 20. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, engem is ledöntött a magas láz, hasonló hőfokkal vagy 5 napra, pedig én középiskolás vagyok... Nem voltam már régen lázas, mondjuk óvodás korom óta. Nagyon nehezen ment le, de tegnap végre sikerült. Rengeteg gyógyszert szedtem, de szerintem nem azok segítettek... Most a gyógyszerek mellékhatásait próbálom meg kiheverni, hogy tudjak rendesen teljesíteni hétfőn az iskolában.
2011. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ó szegényem!
2011. márc. 20. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mandulagyulladásos gyerekeket tudok 4-et a barátnőim körében, gondolom, az is lázzal is jár.
2011. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felénk is van láz, hányás-hasmenéses járvány, és bárányhimlő. Már várom, hogy mit kap el 2 éves kisfiam (bölcsis).
2011. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia,az én másfél éves kislányom teste tiszta égő vörös kiütés már két hete.A láza meg fel-le ugrál kénye-kedve szerint (nem túl magas,38 körüli,csillapítást nem igényel).Egyéb tünet nincs.A kiütés miatt fenistilt és kenőcsöt kap,igen ám,de a kenés fáj neki,kiabál,hogy fáj-fáj,anya neeeeeee!Borzasztó érzés ez egy anyának és ott van a frász bennem,hogy mikor múlik el,az orvosok szerint egy hónapig is eltarthat,valami pillangó vírus a neve.Feltettem kérdést pár napja,de senki nem válaszolt,hogy tapasztalt-e ilyet.
2011. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
SZiasztok! Jobbulást mindenkinek (mindenki gyerekének), a pillangó vírusról mág nem is hallottam, borzalmas lehet. Remélem nem kell megtapasztalnunk, de ez a rettenet magas láz, ami nekünk van, hát ez sem kíméletes. Este 40,5 volt popsiban. :-((((
2011. márc. 20. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia,a pillangó vírusos vagyok.A 40,5 nagyon magas,tényleg nehogy lázgörcsöt kapjon a kicsi!Mit adsz neki?Lázcsillapító+hűtőfürdő sem használ semmit?Lehet,hogy hülyeséget mondok,de lehet,hogy megpróbálnám az algopyrint összetörni neki,egy negyedet mondjuk,csak az a baj,hogy ilyen picinél nem tudom,hogy szabad-e.Hívd fel az ügyeletet,ők segítenek,ill. tanácsot adnak,hogy ilyen magas láznál (mert ez már nagyon veszélyes) mi a leghatásosabb.Jobbulást nektek is!
2011. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
SZia! Képzeld el, reggel 38,6-ot mértem, délben 38,3-at, este 37,7-et. Talán kilábalunk belőle. Nagyon boldog vagyok! Még adtam most estére egy fél adag lázcsillapítót, nehogy éjjel meglóduljon a láza, de nagyon bízom abban, hogy már nem fog. Nektek is jobbulást!
2011. márc. 20. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki!!!
2011. márc. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!