Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismotort vagy már triciklit...

Kismotort vagy már triciklit vegyek inkább 21 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés

Eddig csak bébitaxija volt, de most már nagyon be kellene szereznem valamit. Triciklihez írják, hogy akár már 1 éves kortól is lehet...de amíg nem tud pedálozni, addig tudja lábbal hajtani? Vagy hova teszi a lábát, amíg én tolom?

És ha tricikli, akkor mi a praktikusabb: tolókarral vagy anélkül, biztonsági övvel vagy anélkül?

Ha motor, akkor azt ki tudja még használni, meddig jó kb.?

Köszi!


2011. márc. 22. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk van toló karos tricikli, ha hosszabb útra mentek praktikus mert te tolod, illetve van kis tartóka hátul oda pakolhatsz kevés dolgot, kistáskát, kislányom 22 hónapos már nem esik ki belőle, szóval nem muszáj az öv vagy karfa, de nem hátrány ha van, tekerni még nem tudja van tartó ahova a lábát tudja tenni. Van motorunk is, na azt sokkal többet használjuk mert élvezetesebb neki tekerni, a kis motor kb.2,5 éves koráig jó aztán lehet venni nagyobb méretet belőle. Remélem tudtam segíteni!
2011. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok a motort nem tekeri hanem hajtja, már késő van:) megyek is aludni
2011. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan triciklit érdemes venni, aminek van lábtartója, aminek van tolókarja, így te tudod irányítani. Ismerősi körben nagyon sok gyerkőc már elmúlt két éves, de még mindig nem tudják ők tekerni, és a tolókar is fent van.

Biztonsági öv??? háááát, szerintem nem feltétlenül szükséges, a miénken nincs, pedig 1 évesen kapta kisfiam. Leesésgátló van rajta körben, de biztonsági öv is nem hiányzik. Lassan 2 éves babusnál sem kell szerintem. (Ismerősök nem is használják, amelyiken az van.)

Nekünk egyébként ilyen van: [link]

2011. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A triciklit mi nagyon rövid ideig tudtuk használni (amíg mi tologattuk benne.) Ő nem tudja hajtani a pedált, mert rossz az egész súlyeloszlása.

Motorozni viszont szeret, lassan kisbicajra cseréljük le (3 éves lesz májusban).

2011. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22 hónapos a fiam és nemrég kapott kismotrot.

Tolókaros bringában addig volt el, míg nem tudott járni. Azóta viszont nem lehet beletenni. Abban bízok, hogy ha majd tudja hajtani, akkor el lesz benne.

2011. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!