Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiatok (februárban...

2 éves kisfiatok (februárban töltötte) mennyire érdeklődik a bili vagy a szűkítő iránt?

Figyelt kérdés
Kisfiam ott tart, hogy néha szól ha kaka van (a pelusba). Meg ha rájön ráül a bilire vagy a szűkítőre pelus nélkül, de ennyi. Produkálás még nem volt sehova. Nem is erőltetem, majd a nyáron.
2011. márc. 23. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A kislanyom is februarban toltotte a ket evet.Kuzdunk mi is a bilivel,de semmi produkalas nincs.pedig mar nagyon jo lenne,mert van egy 1 honapos kisfiam is akit pelenkazni kell.

Mar nem tudom milyen modszerrel probalkozhatok.Jol jonne nekem is egy par jotanacs.

2011. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát volt,de mára semmi.Eddig simán rá ült a wc-re bele is pisilt,de még nem szólt csak ha kaka jött.ma már rá se akar ülni,se bilire se wc-re.valamiért el ment a kedve,pedig nem erőltettük,nem tettünk semmi negatívat,még se akar rá ülni.úgy hogy most ott tartunk hogy sehol.időnként mondja hogy nem kell pelenka,akkor mondom neki,rendben de akkor kis gatyát kap,na az se kell neki,igy inkább a pelust válassza.
2011. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém igaz lány, 2 het volt 2 éves, de SEMENNYIRE:

Ha kakil a pelusba, akkor szól.

De pisinél nem.


Rá szoktam ültetni reggelente, ha nem sietünk, a bilire, de semmi.

Van, hogy ráültetem a WC-re is ,de ott se semmi.

Illetve múltkor-láttam, hogy reggel tök százraz a pelusa. ráültettem bilire, elkezdett csurgatni, amikor meghallotta hangját, felpattant és abbahagyta.

Átmentünka WC-re, de ott is csak üldögélt.


Néztem múltkor a babakönyvben, hogy 1,5 évesen a fiam már bilibe pisilt. Ő 21 hósan ment bölcsibe, és 2 éves kora után szobatiszta lett.


A 2 éves státuszon a doki azt mondta, majd nyáron, ah jó idő lesz próbálkozzunk, úgyhogy nem igazán izgat a dolog.

2011. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam január közepén lett 2 éves. Február közepén kb. 2 nap alatt szobatiszta lett nappalra. Azóta is nagyon ügyes, balesetek sem történnek. De csak a bilit használja, a wc-szűkítőt nem szereti.
2011. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 1 hete volt 2 éves,ugyanott tart mint ti.

Szól ha kaka van,tudja mire való a bili,mert a babát,macit sokszor ráülteti pisilni.Néha eszébe jut,szól,hogy vegyem le a pelust mert a bilibe akar pisilni,rá is ül de fél perc után felpattan,hogy pisilt (persze nem) és csupasz fenékkel szaladgál a házban :)

2011. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Januárban volt 2 éves és semennyire. Este fürdés előtt ráül, de nem sikerül neki, nem is érdekli őt. Még nem jött el az ideje.
2011. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!