Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet egy kisfiút megpisi...

Hogy lehet egy kisfiút megpisiltetni séta közben?

Figyelt kérdés
Bocsánat a buta kérdésért, de fogni kell a kukiját vagy hogy? Itthon bilibe pisil (ülve), s saját magának "nyomja" le a kukiját, hogy ne pisiljen szerte-szét.
2011. márc. 24. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan fognám a kukiját, hogy semmiképp ne legyen olyan a ruhája. Pláne ha arra van tanítva, hogy lenyomja a kukit, állva szinte 100%, hogy a ruháján kötne ki az egész. Bilin ülve más, mert ott a bili oldala a kuki és a letolt nadrág között van.
2011. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom mások hogy csinálják, de nekünk állva mindig lepisili a ruháját.

Így én megfogom ölben mint ahogy a kislányokat szokták pisilitetni. Párszor fordult csak elő mostmár 3 éves indulás előtt pisil:) és általában kibírja ha közhelyen jön rá a pisilhetnék, míg elérünk a mosdóig:)

2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Tehát a két lábánál fogva megemeled, a hátát meg nekidöntöd a saját hasadnak?
2011. márc. 24. 20:19
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsi kisfiút én még biztosan gugolva pisiltetnék. Baromi macerás ez a fogni a kukiját dolog. Egyrészt nincs benne gyakorlatod, másrészt a gyereknek is fura akkor szembesülni ilyesmivel. Lehet annyira begörcsöl, hogy aztán nem is megy neki.
2011. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Első vagyok. Erre nem is gondoltam, hogy probléma lehet az állva pisilés. Mi kertes házban lakunk, nyár volt, amikor annak idején lekerült a pelus, így a "viráglocsolás" kezdettől bevett módszer volt. Voltak persze apróbb balesetek, mert az apja megtanította neki, hogy a végén meg kell rázni egy picit a kukit, de persze a kicsinek nem mindig sikerült eltalálni, mikor van vége, és volt hogy még javában jött neki, amikor rázta, és moshattuk még a haját is utána. :)
2011. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy csinálnám, amíg nem rutinos benne, hogy felemelem a földről és a levegőben kicsit előre döntöm fejjel előre, és a fütyit fogva eltartom a ruhától és úgy. Így tuti nem pisili le.

Amikor már rutinosabb, akkor is fogni kell neki.

2011. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

20:26

na most majdnem én is lepisiltem a nadrágomat a röhögéstől!

:DDDDDD

ezt elmesélem apának!!!!!

2011. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
jah, bocs, a válasz meg lemaradt. guggolva, mint a lányokat. baba két lábánál terpeszben megemel,háta a hasadnak döntve, és kuki letart. ez a legpraktikusabb szerintem.
2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 fiam van, és úgy pisiltetek, mint ahogy a lányokat szokták:)
2011. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen pisiltetésben nagyon béna meg ügyetlen vagyok, de én úgy szoktam, hogy a gyerek előredől, a két kezén támaszkodik fának vagy ilyesminek (vagyis csak fának, azért házfalat nem pisiltetek le vele :)), és persze fogom a fütyijét. Így nem lesz pisis a nadrág, de azért mindig bennem van a para.
2011. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!