Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy napja nem kakílt 4 éves...

Négy napja nem kakílt 4 éves lányom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete beteg volt.A 4 nappal ezelőtti még híg volt,de elég nagy adag.Azóta nem volt széklete.Eszik már rendesen mindent,sokat iszik,gyógyszert nem szed.Jókedvű,vidám,de azért ilyen még nem volt hogy négy napig ne kakíljon,már kezdek aggódni.Tapasztalt hasonlót valaki?
2011. márc. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 2éves,de 6napig nem kakilt egyszer.Az orvos Levolacot ajánlott.Meg adtam neki glicerines kúpot is.Kitapasztaltam,nálunk segit a barack befött.Kemény is lehet neki ezért visszatartja.
2011. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 nap volt a "rekord" egyszer, sajnos beöntést kellett adnom, és végül a gombócokat az ujjammal kibányásznom (zsíros krémes kézzel!). Nagyon rossz élmény volt, együtt sírtunk, de túlestünk rajta. Annyira kemény volt a vége, hogy a Laevolac már nem használt. Azóta, hogyha néha 2-3 naphoz elérünk, Laevolacot adok én is, az segít.

Egyébként meg aszalt szilvát és mazsolát kap gyakran.

2011. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az aszalt szilván túl vagyunk,remélem nem lesz gond.A hasa nem kemény,próbáltam tornáztatni hátha jobb lesz.
2011. márc. 26. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a glicerines kúpot és/vagy a 100%-os Sió prémium sárgabaracklét érdemes megpróbálnod -nagyon finom, itatja magát és éhgyomorra érdemes meginni.
2011. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az aszalt szilvát én sem úgy értettem, hogy amikor már kész a "baj", akkor kell belőle enni, mert akkor már tényleg nem használ.

Inkább úgy, hogy ha rendeződött a széklet, akkor is naponta rendszeresen eszik, és akkor nem alakul ki újra szorulás, az én lányom sajnos érzékeny erre. Emellett tiltólistás a banán a rizs, a kakaó és a csoki. (Vagyis csak nagy ritkán kaphat)

2011. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki a Guttalax-ot, nekünk fél órán belül megvolt az eredmény:) Nagyon bevált.

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Tegnap,azaz 5.napon végre sikerült szegénykémnek,a tejes-kávé vált be.Aztmondják a koffein is ingerli.Azért most bekészültem,de remélem megtudom előzni legközelebb.
2011. márc. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!