Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kisbicaja van a gyerkőc...

Milyen kisbicaja van a gyerkőcödnek? 14'-est keresünk, mire figyeljünk a vásárlásnál?

Figyelt kérdés

Kontrafékes vagy "kormányfékes" a jobb?

Neten keresgéltünk, de ebben a méretben elég keveset találtunk.

Konkrétan ezek:

[link]

[link]


Van valakinek valamelyik? Bevált?


Nagyszülők kinéztek egyet a Hervisben (külsőleg ronda, és szerintem nehéz is, képet sajnos nem találtam) ezért kezdtünk gyors keresésbe. (Csak májusra kell, szülinapi ajándék lesz, és nem akarom elhamarkodni a vásárlást.)


Ha esetleg van kép, és boltcím, ahol vettétek, megköszönném!


2011. márc. 28. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hihetetlen tudom, de az auchanban egész jók vannak, fele ilyen áron. És próbálja ki a gyerek mielőtt megveszitek.
2011. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Itt( [link] hasznos infokat találsz.

Én nem javasolnám a 14est, mert nincs nagy különbség 12es és 16os között. Nekünk egy szervízben mondták, hogy nagyon nehéz a 14esekhez alkatrészt szerezni, mert nem elterjedt széria.

Nekünk Hauser van. 12est kapott 3 évesen, most 4,5 éves, most kapott 16ost. (azért mert a pici belenőtt a 12esbe :-D )

MI nagyon szeretjük. Könnyen kezelhető, masszív, és nagyon jól néznek ki, mind a fiús, mind a lányos verziói.

2011. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy konkrét tanácsot nem tudok adni, mi is bringavásárlás előtt vagyunk még :)

Az Auchan-ban láttam jókat, de nem tudom milyen minőség és hogy megéri-e ott megvenni.


Tehát 14-est nem érdemes venni? És 16-ossal tud menni vajon egy 4,5 éves kisfiú? Most futóbiciklije van, a Decathlonban szokott pedálozni, már nagyon jól megy neki :)

2011. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!