Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kisfiamnak sárga...

Két éves kisfiamnak sárga lett az arca. Ez normális lehet, vagy baj van?

Figyelt kérdés
Fénybe lehet jobban látni. Bennt csak annyit hogy sötétebb, de kinnt már a sárga színt is. szeme nem sárga.
2011. márc. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszik mostanában nagy mennyiségben? sárgarépa, sütőtök, édesburgonya esetleg? ezek is okozhatnak ilyen bőrsárgulást... Csak az arca ilyen? Ha a szeme nem sárga, akkor nem kell a májra gyanakodni..
2011. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a sárgaság (májfunkciós zavar) a szem fehérjében jelentkezik, és nem elősorban a bőrön. Nem evett sok sárgarépát, esetleg sütőtököt? Az okozhat még elszíneződést. Ha nem, akkor megmutatnám orvosnak.
2011. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmiből nem evett többet mint átlagosan.

Szeme fehérje nem sárga.le is kopogom. most épp piros mert kezd begyulladni.

2011. márc. 28. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm kisfia egy időben rengeteg Kubu-t ivott, ő attól volt iszonyat sárga.
2011. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kubut se iszik. nagy iszákos,rengeteg vizet iszik.
2011. márc. 28. 16:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel légyszi az orvost, és kérdezd meg, van-e jelentősége, vagy vitt be megmutatni a kisfiadat. Én ezt tenném.
2011. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


az én kisfiam 2,5 éves. Az ő arca is olyan mintha sárga lenne, a szeme neki sem az. Én szerintem lebarnult egy kicsit. nem lehet?

2011. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!