Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Na most akkor melyik jobb,...

Na most akkor melyik jobb, melyiket válasszam? Vélemény? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

kislányom pontosan 3 napja nem alszik délután,megt6anulta kinyitni az ajtót és kijön,bármit csinálok nem alszik.

eddig önállóan elaludt.eddigi éjszakák zűrösek voltak többször felébredt,mióta nem alszik délután azóta átalussza az éjszakát majdnem 12 órát egyhuzamban,viszont napközben kevesebbet van el egyedül és 6-7 körültől 8-ig pokol van,nem lehet bírni vele


2011. márc. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod???
2011. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves a kislányod, de vannak kisgyerekek akik már 1,5 éves koruktól nem akarnak aludni délután. Mint pl. az én ikreim. Igen, borzasztó hosszú és fárasztó a nap, ha nincs közben idöd felszusszanni.Hogyha nem bírod te hogy egész nap fennt van, akkor én inkább lefeküdnék vele egy kicsit, úgy talán jobban elalszik, de ha úgy se megy akkor nincs mit tenned. Legalább az éjszakáitok jók, és mindenki zavartalanul aludtat.
2011. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont 2 éves volt szombaton,azóta van ez folyamatosan előtte egyszer csinálta kb 2 hete
2011. márc. 28. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is vannak ilyen korszakok. Egy darabig kűzdöttem, majd feladtam. 3 hónap nem alvás után megint aludt egy-mésfél hónapig, aztán megint nem. Elvileg kell még nekik, gyakorlatilag sok 2 éves leszokik...
2011. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!