Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányos anyukák! Mikor vágtátok...

Lányos anyukák! Mikor vágtátok/vágattátok le először a kislányotok haját?

Figyelt kérdés
2 éves a kislányom a haja vége szépen göndörödik, engedi hogy gumit, csatot, pántot tegyek bele. Még sohasem vágattuk, sajnálnám, ha pont a "göndör" rész tűnne el. Ártok vele ha nem vágatok legalább a végéből egy kicsit? Amúgy szép egészséges a haja, nem törik.
2011. márc. 28. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves. Neki is most van végre akkora haja, hogy van hossza, lehet csatozni, copfozni. Nem akarom levágatni neki még jó ideig. A nagyobbnak viszont fél évesen már fodrász vágta (akkor tudott önállóan ülni, ezt vártuk), mert neki meg akkora haja volt, hogy egyáltalán nem látott a szemébe lógó hajától, ha nem volt a feje tetején összefogva. Nei is csak a frufruját vágattam, hátul maradt a hossza. Először 4 évesen vágattam belőle, de csak mert már a dereka alá ért.
2011. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én a frufruját már kétszer a végéből egyszer vágtam,hogy erősödjön.nem tűr semmit a hajában,de göndör feje tetején is végén is,vágás után újra.2 éves,3 napos
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 éves, eddig 2x elöl a fru-fru-ját, hogy ne lógjon a szemébe, hátul nem és nem is akarom

Így is elég ritjka és vékony szálú haja van sajnos.

Csatot, gumit nem tűr meg a hajában, hátul neki is göndörödik

2011. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágasd le neki. Az én lánykám nagyon nagy hajjal született, 5 hós korára körbe-körbe kikopott csak a feje tetején volt haj, akkor levágtuk neki géppel az egészet, azóta növesztjük, csak a fru-fru-t szoktam neki levágni, 15 hós és nagyon nagy a haja ismét, már cufizni, csatolni, mindent félét lehet vele:)
2011. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kb. 6 éves koromig csak a frufrumat vágták le, és gyönyörű egészséges hajam volt, pedig sose vágtak a végéből se, most kislányom 2 éves lesz, göndör fürtökkel én sem fogok vágni a hajából semennyit még frufrut se mert ő is megtűri a gumit-csatot sőt reggel ő mondja hogy rakjuk bele a hajába:)
2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éves volt januárban,és még nem vágtunk belőle.
2011. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meggyőztetek, akkor én sem vágatok neki belőle, esetleg majd frufrut!

Szép nyarat mindenkinek!

2011. márc. 29. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2,5 évesen vágtam le a haját (sajnos a göndörödő végét), mert a feneke alá ért.
2011. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!