Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túlreagálom? Lsd. Lenn

Túlreagálom? Lsd. Lenn

Figyelt kérdés
van két fiam. Kecskéket tartunk. Ma a nagyobbik fiam fogta az egyik kecskét amíg az apja fejte. Mondanom sem kell, hogy amúgy is amikor ilyen jó idő van, nap végére hogy néz ki a nadrágja. Ma egy pillanat alatt a kisebbik beleharapott a tesó térdébe, tehát frankón bekapta a marci tiszta gatyáját a tesónak, amin jócskán volt kosz. Szerintetek lesz baja?
2011. márc. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én falun nőttem fel. Már bocsi, de szó szerint tyúkszart ettem kiskoromban, segítettem a disznók, tehenek, lovak körül, estem, csúsztam, másztam és semmi bajom nem volt soha. 27 éves során csak náthás voltam, semmi más bajom nem volt. Kétlem, hogy emiatt a kisgyerekednek bármi baja lenne. :o)
2011. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem.Gondolom kiöblegetted a száját.A gyerekek amúgy is sok vackot a szájukba vesznek ami koszos.Ha jó az immunrendszere,akkor meg pláne nem lesz baja.Szokták mondani kell egy kis kosz is.Teljesen nem tudod elkerülni,hogy ne legyen így.Szerintem nyugodj meg,Ha nem lesz hasmenése,vagy nem fog hányni az elkövetkezendő 24 órában,akkor már nem is fog.
2011. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim azon vesztek össze,hogy a száraz vagy a vizes homoknak van jobb íze. Velük volt a lányom kis barátnője is,akinek orvosok a szülei. Azt mondták,hogy semmi baj nem lehet belőle,és természetesen nem is lett.
2011. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen túl reagálod.
2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
általában nem vagyok ilyen, de olyan koszos volt az a gatyó, és ki tudja mi volt rajta:) meg hát előtte a kecskét fogdozta..na szóval ne agyaljak ennyit rajta?:)
2011. márc. 30. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap láttam a szomszédnőt a játszótéren (eddig is meg voltam győződve róla, hogy hülye) és ette a 2 éves gyereke a homokot. Az én 5 éves gyerekem szólt neki elképedve, te nem látod mit csinál a gyereked? És annyit mondott, látom eszi a homokot, na és, mindig szokta. És a fiam mondta neki, hát nem hiszem ez egészséges.

Tudom ez a másik véglet, de akkor is elgondolkodtam, hogy ilyen lazán kell ezt és én parázom túl a dolgot, de én is ilyen vagyok, mint te. Rosszul vagyok az ilyen esetektől.

De nem lesz semmi baja.

2011. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen..ez a homokos dolog. mi van ha előtte belekakált a macska? tudom, hogy mindentől nem tudom megvédeni, és nem is lehet, meg igazából anyámasszony katonáját sem akarok belőle nevelni, de rosszat sem akarok. Már sokan mondták, hogy kicsit lazábban kéne vennem, de ha egyszer ilyen vagyok, ez van bennem. Pedig falusi csajszi vagyok én is. Bár vannak olyan gyerkőcök akik szopják az ujjukat. ők mennyi koszt megehetnek?:)
2011. márc. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!