Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek-e (van-e, volt- e...

Vennétek-e (van-e, volt- e szuksegetek) felfujhato ulesmagasitora?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz, amit székre lehet erősíteni pl. utazáskor? Nekem nincs, nem is használtam, de a családban többeknek is van. Nagyon praktikus pl. utazáskor vagy a mamáknál, nem kell cipelni az etetőszéket vagy nem kell oda is venni külön. [link]
2011. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is jonak tunik, de en konkretan felfujhatora gondoltam, amit picire ossze lehet hajtani. Olyan esetekre ha hirtelen kell autoba pattanni gyerekkel es nincs az adott kocsiban extra gyerekules. Vagy ha kulfoldre megy az ember es autot kolcsonoz. Ilyesmi...
2011. ápr. 1. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz:

[link]

Ez tényleg jó ötlet, mert nyáron mi is megyünk olyan helyre ahol autót kölcsönöznénk, és a szállodában nincs etetőszék. A kérdés az, hogy ez megfelel-e a biztonsági előírásnak, mert szerintem furán nézne a rendőr ha megállítana. Etetőszéknek tényleg jó, de csak emiatt nem ér meg 12 ezer ft-ot.

2011. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így akartam írni: erre gondolsz? ...
2011. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

konkretan erre gondoltam:

[link]

2011. ápr. 1. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vennék. Tipikus olyan dolgonak tartom, aminek semmi értelme, csak a sok hü...e szülő megveszi, mert árulnak ilyet. Mindegy mennyibe kerül, de trendi, veszek...

Sima párna nincs otthon egy sem???

2011. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!