Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen állatokkal kapcsolatos...

Milyen állatokkal kapcsolatos gyermekprogramot ajánlanátok Bp. Vonzáskörzetében, az alábbiakat kivéve?

Figyelt kérdés

Itt már voltunk

Fővárosi Állatkert

Budakeszi Vadaspark

Veresegyház Medveotthon

Tropicarium


2 éves lányommal mennénk valahova,nagyon szereti az állatokat,ezért valami állatos programra gondoltam.

Játszóházakat nem szereti.


Ha esetleg állatos program nem jut eszedbe,de van egy zseniálisan jó hely,ahova jártok vagy ahol már voltatok,megosztod velem?


Köszönöm!


2011. ápr. 11. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen Bp vonzáskörzete, de nem is Szabolcs-Szatmár-Bereg megye :)


Abonyi magánállatkert. Mi tavaly voltunk ott, egy két éves csemetének pont befogadható a nagysága (szerintem). Vannak: Buborék a viziló, kecskék, farkasok, róka, szürkemarhák, oroszlánok, lovak. Akkor volt pici az oroszlán, egy nap egyszer v. kétszer kihozták, lehetett beszélgetni a gondozóval, és a bátrabbak meg is simogathatták. Van játszótér, bográcsolási lehetőség, az aznapi belépővel egy közeli étteremben 20 % kedvezménnyel lehet kajálni.

[link]

2011. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gödöllő, Lázár Lovastanya (a fogathajtó bajnokoké)

Van állatsimogató háztáji állatokkal, meg rendszeresen rendeznek lovasbemutatót stb, lehet kocsikázni is, és asszem olvastam valami szórólapon, hogy lesz húsvéti programjuk is, sztem keress rá a honlapjukra.

mi voltunk párszor állatot simogatni és nagyon tetszett az egész családnak a hely.

És ha már Gödöllő, akkor a Városi Múzeumban van olyan kiállítás, ami a környék vadvilágát mutatja be (bár nemtom egy kétévesnek nem lenne-e ijesztő a sok kitömött állat, mi másfél éves korában voltunk és tetszett neki).

2011. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz nem Budapesten, de nagyon jó program:


Nemesvita- Westernpark. (Keszthely környékén) Cowboy, indián világ, country zene. Kislányom még nincs 2 éves, nagyon élvezte, egész napos program volt. Indiánsátor tetszett neki a legjobban, aranymosás, nyuszit simogathatott, tengerimalacot, lovat, kecskét lehet etetni, trambolinon ugrálni, csúszdázni, homokozni, hintázni. E mellett nekünk szülőknek nagyon nagy élmény volt belecsöppeni ebbe a világba. Nagyon tudom ajánlani! Közel hozzá egy nagyon szép balatoni strand, a Diás strand (Gyenesdiás), ami kettő együtt egy hosszú hétvégi nyári program is lehet.

2011. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cím lemaradt www.westernpark.hu
2011. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!