Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21hónapos kis fiúnak érdemes...

21hónapos kis fiúnak érdemes gyurmát venni? Mennyire kötné le a figyelmét? Mit lehetne még vele játszani?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
19 hónapos volt a kisfiam mikor elösször vettem neki.Azota szinte minden nap kéri,hogy játszunk vele.De mondjuk az egyik ismerösöm kisfiát egyáltalán nem érdekli.Mi sokat vagyunk az udvaron de bent olvasunk festeni is szoktunk.Épitökockázunk,van garázs és farmja is ezzel nagyon szeret játszani.Összekombináljuk minden féle játékkal,pl megy a tűzoltó a farmra meg ilyesmi.
2011. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

23 hónapos a kislányom,és már próbál utánozni,ha gyurmából készítek neki figurákat.

Ő egyenlőre csak gyúrogatja,csipegeti..

2011. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csinálj neki só-liszt gyurmát.Nem okoz gondot, ha véletlen beveszi a szájába(hiszen még nem ismeri) és nem is drága.Ha meg tetszik neki, akkor vehetsz másikat majd.
2011. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam benyelte (volna) a gyurmát, úgyhogy elvettük tőle és só-liszt gyurma van helyette. Majd, ha nem vesz mindent a szájába, megkapja a rendes gyurmát is. 22 hónapos
2011. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 hónapos a kisfiam. Imád gyurmázni. Nem veszi a szájába sem, megértette hogy nem szabad. Egyszerű ICO márkájú színes gyúrmája van
2011. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22-23 hónapos volt a fiam, amikor először vettem neki gyurmát, nagyon tetszett neki. Mindig mondókázással kötöttem neki össze, így a Tekeredik a kígyónál szépen kinyújtja, a Csigabigánál pedig próbálja feltekerni. Szerintem tetszeni fog neki, persze nem egyik napról a másikra. Ugyanígy vagyunk a zsírkrétával, festéssel is. Ezeket is 22-23 hónaposan kezdtük el, nagyon szereti. Most 26 hónapos, vettem neki színes papírokat, azokból vagdos, majd ragassza fel őket papírra.
2011. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!