Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sapkát vegyek?

Milyen sapkát vegyek?

Figyelt kérdés
19 hós fiamra kéne sapit találnom, ami csak a nap ellen védi tehát nem melegre gondolok! A kendős túl lányos, a baseball sapkát meg lerántja a fejéről mert zavarja a szemellenző! Ti milyet vettetek/fogtok venni?
2011. ápr. 19. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

kalapot ami áll alatt megköthető.

sapkába alig találtam megfelelőt kisfiúnak - sajnos-

2011. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom, hogy hiaba van tobb baseball jellegu sapija, azokat lerangatja. Valami megkotos kalapot fogunk neki keresni. A lanyom olyan jolelturte a sapikat, bezzeg a fiam...
2011. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én surda-kalapot vettem neki tavaly is, bár akkor még megkötőt varrtunk rá.

Idén is olyat kap nyárra.

2011. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. ápr. 19. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Az unokaöcsémmel is ez volt a probléma, a baseballt mindig levette. Akkor vettem neki egy halász sapkát, és elől feltűrtük a karimáját, úgy jó volt neki.
2011. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyeneket adok rá nyáron, persze világos színben, és megkötővel:

[link]

2011. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. ápr. 19. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Én légiós sapkát adok rá. Elöl napellenző és a nyakára is lelóg. Persze kellett rá varrni megkötőt...
2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk baseball sapka van, de tavaly még ő is lerángatta. Most 26 hónapos, így tavaly megkötős, szemellenzőset vettem neki.
2011. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!