Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valami jó orrsprayt ajánlani...

Valami jó orrsprayt ajánlani 2,5 évesnek? Adnátok olyant ami már 3 éves kortól való?

Figyelt kérdés
A Nasivin és a tengervizes sajnos semmit sem ér.... Amit ajánltottak a patikában az már 3 éves kortól van (Nasopax) és nem tudom hogy merjem e adni a fiamnak. Nyákoldót kap, de még a nyákoldó és a nasivin ellenére sem oldódik fel a váladék, nem tudom kiszívni az orrából pedig annyira el van dugulva hogy alig tud beszélni! :(
2011. máj. 8. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár a Stérimar is tengervizes, nekünk bejött.
2011. máj. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3x5 perc infralámpázás segíthet a tengervizes spray mellé. Mondjuk ha ilyen durva, az már arcüreggyulladás lehet. Én elvinném fül-orr-gégészetre.
2011. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenképp elviszem holnap, mert egy hete vagyunk túl egy 4,5 hétig tartó középfül gyulladáson, nem szeretném elölről kezdeni.... :( Igazából pénteken kezdődött és éjszaka szinte semmit nem alszik, iszonyú hallgatni hogy mennyire nem kap levegőt szegényem! :(

Totál ki vagyok akadva, mert ezekben a hideg napokban nem volt a bölcsiben fűtés és megfázott.... :S

2011. máj. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!