Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szénsavmentes ásványvizet...

Szénsavmentes ásványvizet felbontás után hány napig itathatok 20 hónapos kicsimmel? És melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hipp-et adok neki vagy jana baby-t.Felbontás után hűtőben kell tárólni és 24 órával már forralni kell.
2011. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi, az én kicsim 9 hónapos, a tied 20. Szerintem adhatsz neki bármilye szénsavmentes vizet, már nem kell forralnod. Én szentkirályit vettem a nagynak ilyen idősen.
2011. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szentkirályi és max.24 óra
2011. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szentkirályi, óbudai főként, ha esetenként becsúszik egy-egy más márka is, akkor azt kapja, nem csinálok túl nagy ügyet belőle. 2 napig odaadom neki (hűtőben tárolva), ennél tovább nem szokott tartani, főként, hogy én is azt iszom.
2011. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magyarországon forgalmazott ásványvizek közül az Emese a legjobb, legkevesebb szennyezőanyagot tartalmazó.

Egyébként 20 hónaposan adhatsz már neki csapvizet is.:))

2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Csapvizet azért nem szívesen adok neki, mert az országban a mi vidékünkön az egyik legarzénesebb a csapvíz, a védőnő is javasolta, hogy inkább ásványvízzel itassam.
2011. máj. 11. 07:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a babavizet meg az ásványvizet én sem forralom már.
2011. máj. 11. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!