Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kor után milyen...

Két éves kor után milyen gyakran jártok védőnőhöz és miért?

Figyelt kérdés
Januárban töltötte be kislányom a kettőt, akkor voltunk utoljára a védőnőnél, hogy az általános méréseket, felméréseket megcsinálja. Mikor és miért kellene menni legközelebb? Nekem eddig még érdemlegesen nem segített, igazából nem is nagyon ismerem, mert másfél éves volt a kislányom mikor ideköltöztünk, ahol most lakunk.
2011. máj. 13. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha kéthavonta bemegyünk hozzá,mert sokat segit a tejallergiánk miatt.
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jár ki hozzátok akkor már csak éves státuszra kell vinni szóval 3 éves szülinap körül.
2011. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is januári,mi is akkor voltunk azóta nem,probléma nincs a súlyát tudom mérni pontosan,ha hirtelen valami kérdés van felhívom telefonon,én is úgy gondlom mi a fitty fenének kéne mennünk,a 3. státuszra elmegyünk,ha addig kijön jó,ha nem és nincs semmi probléma majd akkor talcsizunk.
2011. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves kor felett csak az éves státuszvizsgálatra kell menni. Úgyhogy 3 éves korban.
2011. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok, eddig nem nagyon zavart, de hirtelen eszembe jutott, hogy már hónapok óta nem voltunk nála és elkezdtem keresni az okokat, hogy miért menjünk. De ha van más is aki nem megy, csak évente, akkor nem keresgélem őket!!!
2011. máj. 13. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. 1 éves koráig havonta kellett menni. Utána csak évente a státusz vizsgálatokra.
2011. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesem van, 2 évesen volt védőnőnél, legközelebb 3 évesen megy.
2011. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 2,5 éves,2 évesen voltunk a státuszvizsgálaton,és 1-2 héten belül elviszem,hogy lemérjék,utána csak a 3.szülinapi vizsgálatra viszem megint.
2011. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!