Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szokott csinálni 2 éves...

Mit szokott csinálni 2 éves gyereked fürdés és alvás közti időben?

Figyelt kérdés
Játszatok még,olvastok,nézi e tévét még?Ha játszik milyen játékkal játszik ilyenkor még?Hánykor van a lefektetés nálatok?
2011. máj. 15. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Együtt megágyazunk,és még közben kicsit játszunk.Rendszerint jó nagy dögönyözést kap,agyon puszilgatjuk esténként.:-)
2011. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja,és 8-fél 9kor tesszük le.
2011. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 éves 4 hónapos. fürdés után mondókázás van ált. könyvből, amit ő választ. aztán alvás, mellette fekszem míg elalszik. tévé nincs, amúgy se néz tévét, max, nagy néha dvd-t, meg vasárnap reggel pár rajzfilmet az apjával. néha előveszünk játékot, kirakó, pötyi ilyesmi, de inkább olvasás van.

kb. 7-fél8kor van a fürdés, kb. fél óra-3/4 óra az olvasás, utána fekvés, elég nehezen alszik el, van hogy 3/4 órába is beletelik. mostanában feszültebb, mert jön nemsoká a kistesó.

2011. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél 8-kor van lefekvés, előtte csak a fürdés van és meseolvasás, ilyenkor már nem játszunk. Utána betakargatom, és becsukom az ajtót. Néha még beszélget magával, de szépen elalszik.
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fürdés után vacsorázik,majd játszik egy kicsit.Dvd-ről szokott mesét nézni,közben iszogatja a kakaóját.Majd fog mosás és lefekszem mellé.Vagy tv-ét nézünk vagy a meséit.Ritkán kéri,hogy meséljek neki.
2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdés után egyből irány az ágy. A fürdést hagyjuk a legvégére (fél9), utána bekerül az ágyba a meleg tejecskével és alvás van.
2011. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Mostanában kisit nehezen alszik el.azért kérdeztem,hogy másnál is van fürdés után még kis játék,olvasás tv nézés.
2011. máj. 15. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Fürdés fél 8kor, aztán megnézünk egy mesét, aztán szundi. :)
2011. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jó éjt puszit ad apának.fürdés után egyből alvás van.fél 9 körül +/- 10-20perc.
2011. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is alvás van, vagyis elbúcsúzik apától, majd megölelgetem, beteszem az ágyába és leülök a szoba másik sarkában egy pici lámpa mellé és elolvasok egy mesét. Régebben sírt mikor kijöttem, de azóta rájöttem, hogy égve kell hagyni a lámpát. Akkor nézelődik egy darabig csendben és elalszik. Fokozatosan szoktattam ehhez. Először elolvastam a mesét és bent maradtam csendben ameddig elaludt, ez volt 1-2 hétig, utána mese után kijöttem, pár napig nyüszögött de hamar megszokta. Nyilván mikor sír azonnal megyek, de már nem szokott. Tudja hogy ha kellek ott vagyok.

Mikor én fekszem bemegyek hozzá, lekapcsolom a lámpát, megsimogatom a kis alvós fejét és kijövök. :)

2011. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!