Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3éves kisfiamnak letapadt a...

3éves kisfiamnak letapadt a bőr a kukiján és műtétileg akarják megoldani ezt a problémát. Hogy fog zajlani? Hétfőn viszem, tudom ott is elmondják majd, de kíváncsi vagyok ti hogy éltétek meg, ha volt ilyen fiatokkal? és utána milyen lesz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a szűkületet műtik? Mert az enyémnek is le volt tapadva, de azt simán feltépte a dokinéni. Sírt szegényke, vérzett is, és utána napokig nagyon érzékeny volt, meg sokáig nem akarta engedni hogy tisztítsam, de végül nem bántam meg. Azóta se szűkület, se letapadás, gyönyörűen hátracsúszik, minden este ki tudom neki szépen mosni, hibátlanul működik kb 1 éve.
2011. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mi 1hónapja estünk túl ezen!Szóval először nem tépik fel hanem kaptok egy Ftorocort nevű szteroidos kenőcsöt amivel 1nap 2x kell kenni!Felhúzni ameddig lehet de nem erőltetni!1hónapos kezelés után visszamentünk és hát túl estünk rajta!Végül is nem szikével semmi éles dologgal nem vágnak hanem "csak" alányúlnak és felhúzzák!!

Hát pokoli sírás mind ő szegényem mind én részemről,mi apával mentünk én így sem bírtam!2nap nagyon nehéz volt,pisilés csak-csak de felhúzni nem engedte!Aztán 4-5nap után már magának csinálta és csinálja is azóta is!Pisilésnél és fürdésnél nem is engedi hogy én csináljam,de figyelek rá természetesen!:)

Sok kamillázás és türelem kell,de ne hagyd akármennyire fáj szegénynek mert ha megsajnálod újra és újra letapad és át kell élnie!Fel a fejjel,hidd el hamar túl lesz a kisfiad rajta!:))Kérlek írd meg ha túl vagytok már és hogy viselte!És ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz!:)

2011. máj. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ezt amugy a gyermeksebészeten csinálják mi Fejér megyeiek vagyunk!:)
2011. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én írtam a kommenteket,vagyis utolsó kettőt hogy vagytok?túl estetek rajta?
2011. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

túl vagyunk, köszi.már 2hete meg is volt.ambulánsan meg is csinálták.fájt szegénykémnek, 2mnapig nem mert pisilni, aztán már könnyen ment, az esti vissza húzással viszont még mindig cirkusz van.pedig olyan gyönyőrűen megy a dolog.nem hoszem hogy fájna neki, csak szeret hisztizni.ő meg magának nem csinálja eléggé jól.még.majd belejön ,remélem.

köszi érdeklődésed.

2011. jún. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!