Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek igaz az, hogy a...

Szerintetek igaz az, hogy a textilpelusnak, illetve a kényelmetlenebb pelusnak kösz9nhetően hamarabb szobatiszták lesznek a gyerkőcök?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, a Pampers annyira kényelmes és jó nedvszívó, hogy szereti a kislányom, egyáltalán nem zavarja. Elmúlt 25 hónapos, próbálkozunk a bilivel, de a kényelmetlenebb pelus tényleg meggyorsítja ezt a folyamatot?
2011. máj. 23. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a leszoktatora is azt hitte h pelus és simán belepisilt.drágább mint a sima és nem ér semmit.
2011. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a fiaimat annak idején textilpelenkába csomagoltam, és mindkettő szobatiszta lett kétéves kora előtt.megjegyzem, hogy egyéves koruktól ágytiszták voltak,tehát reggel mindig száraz volt a pelenka.persze ez nem az ókorban volt, már mindenki eldobható pelenkát használt.nem akartam maradinak tűnni(pedig az vagyok) tanácsadásra mentünk a kisebbikkel,eldobható pelenkát adtam rá, mire odaértünk kipattogzott a feneke, mondom a gyerekorvosnak, ez vajh mitől lehet, mikor elindultunk még nem volt ilyen.megkérdezte, hogy textilpelenkát használok-e, mondom igen, de ezegyszer urizáltam egy kicsit.azt felelte, hogy jó szokáson nem kell változtatni.soha többet nem használtam pamperst.szerintem kényelmes dolog az eldobható pelenka, de leszoktatás idején tényleg megvannak a hátrányai.
2011. máj. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ugyanezzel küzdünk. igen szerinte tényleg hátráltatja. ha leveszem a pelusát, akkor képes a pisit visszatartani. de tegnap szembesültem, hogy mi a legnagyobb baj.

2 éves kisfiamat idézem: "a pelenka jó, megvéd".

magyarán vagy az apukája, vagy a mamája ezt mondta neki egyszer korábban és megjegyezte, hogy a pelenka megvédi a popsiját.

Úgy hogy én most ennyi egy időre, eszem a kefét.

2011. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A másik dolog az, hogy gondolj bele az anyukáknak mennyit kellett mosni, vasalni a pelukat, még jó hogy már az ülni tudó babákat rátették a bilire és addig próbálkoztak míg szoba tiszta nem lett a gyerek. Én anno 1 évesen már szobatiszta voltam a lányom 26 hónapos és küszködünk a peluval.

Én már úgy csinálom, hogy napközben nincs pelenka és ma mikor a boltban vltunk persze adtam rá pelenkát és azt mondta, hogy jújj anya becsojog!!! Ez már sztem haladás:)

2011. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!