Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnék este 5-10 perces...

Szeretnék este 5-10 perces meséket olvasni 3 éves lányomnak. Milyen könyvet-meséket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyugszik le alváshoz, gondoltam megpróbálom a mesét. De tanácstalan vagyok, milyen mesék vannak, amik kb 5-10 perc alatt elolvashatóak, van hozzájuk kép is, és élvezi egy 3 éves.

Anna-Petit olvastunk egyet már.


2011. máj. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Vakond-sorozat volt a kedvenc.
2011. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
2011. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

szia

mielőtt válaszoltam volna, megnéztem az előző által belinkelt ajánlatot. A Mesék 5 percben könyvet NEM ajánlom. A Mesék 1 percben címűt sem ajánlom. A mesék bénák, idegesítőek, magyartalanok.

Ha javasolhatok: az 5 perces mese hosszű még egy három évesnek. Kb olyan hosszú legyen a mese, ahány éves és nagyon nagyon lassan mondjad. ne a saját tempódra gondolj.

Nálunk most a sztár: Esti mesék, MIRAX kiadás. kék borítós. Sajnos itt-ott az ebben levő meséket is át kell fogalmazni, de szépek a képek.és a Kipp-kopp könyvek.

2011. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

:-)

előző vagyok. én ez az oldalt ajánlom neked.

[link]

2011. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Boribon
2011. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak Anna Petit, és Bogyó és babócát akar. 1 éve ez megy, most 4 éves. Ha még egyszer ki kell mondanom hogy AnnaPetiApaAnyaésGergő elhányom magam.
2011. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek az előttem szólóval: nálunk pont ugyanez a helyzet. Én már csak "a család" szóval helyettesítem az "apa-anya-Anna-Peti-és-Gergő"-t. De az én fiamnak is ez a kedvence. Szereti még: Franklin a teknősbéka, Mazsola és Tádé sorozatokat.
2011. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Retró, de nagyon jók :)

Vidám mesék [link]

Vackor [link]

Kisfiam imádja ezeket :) Kb. 20 mesekönyve van, de ezek a kedvencei :)

2011. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam 5-10 percre, mert kell neki idő, mire lenyugszik. Anna-Peti tetszett neki, és nekem is, bár csak egy könyvet olvastunk ki:-.) Köszönöm a válaszokat, körülnézek és választunk:)
2011. máj. 30. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!