Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora ágyra cseréltétek le...

Mekkora ágyra cseréltétek le a kiságyat?

Figyelt kérdés

Lehet egyből nagyot venni (90x200-as)?

Linkelhettek is, köszönöm!


2011. máj. 26. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mi egyből nagyot vettünk, 90*200-ast

a jysk-ben vettük, sötétbarna fa keretes

2011. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, meg vagytok elégedve vele? Esetleg megírnád,mennyibe került matraccal, ágyráccsal, ágyneműtartóval? Köszi!
2011. máj. 26. 13:23
 3/20 anonim ***** válasza:
Én egy olyan ágytat vettem ami hosszabitható.Most ha jól emlékszem 1,40re van állitva utánna 1,90.Kisfiam nagyon szereti van hozzá leesésgátló is.Az ágy neve Barbara gyerekágy pont akciós volt mikor vettük.
2011. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

igen, meg vagyunk vele elégedve, igazából egy teljesen egyszerű fakeretes ágy, egy jobb fajta szivaccsal

az ágykeret és a szivacs is éppen akciós volt, az egész 44 ezerbe került, a keret léccel együtt 10 ezer volt,

a szivacs nagyon jó fajta, és akkor nagy akcióban adták

ilyen a szivacs: [link]

2011. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezt az ágykeretet találtam a jysk honlapján:

[link]

Nagyon jó árban van,vajon ez jó lenne?

Ágyrács 2390-ért van bele, csak ugye a matracot kell még eldönteni..

2011. máj. 26. 13:48
 6/20 A kérdező kommentje:

Viszont ilyen habsziv. matracunk van (a fr. ágyunkban volt), de nem tudom, a gyermeknek jó-e:

[link]

Köszi a segítséget!

2011. máj. 26. 13:59
 7/20 anonim ***** válasza:
13:37 vagyok.Bocsi Barba fenyő gyerekágy.
2011. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen jó mindkettő

az ágykeret ilyen a mienk is, csak sötétbarnára van pácolva

igazából a fontosabb dolog szerintem a matrac

ha nektek ez kényelmes, akkor simán jó a kicsinek is szerintem

2011. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi olyan ágyat vettünk, ami fenyőkeretes, 3 méretben állítható (90, 140, 200) és van hozzá gyárilag szivacs. A fiam imádja.

Ja és leesésgátló korlát is van rajta, plusz mi is vettünk még arra a részre, ahol nincs.

Cakkpakk volt 29ezer. A kicsinek is ilyen lesz majd.

2011. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ugyanezt az ágyat vettük meg a 2,5 éves kisfiamnak, kb 2 hete a Jysk-ben, amit belinkeltél. Nagyon szereti, a kiságy után nagyon nagy kedvenc lett, pedig azt is imádta.

Matracból Bonell-rugósat vettünk, kényelmes, majd akkor szeretnénk "komolyabbat" beszerezni, ha már ágytiszta lesz.

Akciósan vettük, ágyráccsal, matraccal együtt kb.24.000 Ft-ért. Az Ikeában pedig vettünk hozzá egy leesés gátlót.

2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!