Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányomnak 4-5 naponta...

2 éves lányomnak 4-5 naponta reggeltől délig folyik az orra és tüsszög. Dél, fél 12 körül mint amit elvágtak abba marad. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már voltunk dokinál mert azt hittem hogy megfázás de nem. Most szombaton olyan szinten folyt már az orra hogy köhögött is és én azt hitem, hogy ez most tényleg megfázás lesz de hál Istennek délre elmúlt. Már vagy 2 hónapja van ez így. hetente minimum 1szer jelentkezik. Az orvos azt mondja korai allergia tesztet csináltatni.
2011. máj. 30. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet porallergia. A fiamnaknaponta kellett mosni a párnáját paplanját kiskorában,mert ha nem,akkor reggelre tele volt az orra és tüsszögött.

Próbáld ki, hogyha frissen van mosva akkor is tüsszög-e

2011. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!