Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az nagyon ciki...

Szerintetek az nagyon ciki hogy 2011. május 29. -én lettem 12 éves, és 50 kiló vagyok?

Figyelt kérdés
még ha tudtok írjatok olyan honlapneveket hogy milyen korban, mennyi az átlag kiló/magasság.
2011. máj. 31. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kéne a magasságodat is tudni.
2011. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is ennyi vagyok, de az anyukád lehetnék.


Hány centi vagy?

2011. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 10 éves 163cm és 52 kg.
2011. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha azért kérded, mert nem köszöntöttek fel, én szívesen :D Boldog szülitegnapelőttöt kívánok neked! :) Ha meg azért, mert aggódsz, akkor pl. itt utánajárhatsz :) :

[link]

2011. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy az 50 kilóhoz?
2011. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
160 cm . kérlek válaszoljatok :)
2011. jún. 6. 14:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Mostmár csak 47 kg vagyok :'):)
2011. jún. 11. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

[link]


hát épp határ Én még 26 évesen is 43 kiló voltam ehhez a magassághoz. Figyelj oda az étkezésedre, mozgásra, mert egy-két plusz kiló és már a túlsúlyosok közé tartozol a kalkulátor szerint is.

2011. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az utolsóra, baromságot ír. 50 kg pont jó ehhez a magassághoz. Ha a testtömegindexedet nézzük, ami 19,5, akkor a normál határérték alsó részében van a te értéked. Ha mondjuk 43 kg lennél, az már kórosan sovány lenne. Itt számolhatsz: [link]

Nem értem, mi ez manapság, hogy ennyi fiatal lány normál testsúllyal túlsúlyosnak gondolja magát? Sok ilyen kérdéssel futok itt össze. És azt nem szabad elfelejteni, hogy azt nem szeretik a férfiak, ha egy nő csupa csont és bőr, és nincs mit rajta fogni...

2011. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne felnőtt BMI indexet nézess vele, mert felnőttnek jó ez a súly. De ha a korának megfelelő indexet nézed 52 kilónál már enyhén túlsúlyos.


Én a felső határon vagyok az általad linkelt szerint (60 kiló) közel negyven évesen és rondán kövér úgy egyébként, hiába normál kategória. (és kapom a megjegyzéseket naponta mindenkitől- de engem nem zavar, nemúgy, mint egy tinilányt) Úgyhogy az a baromság, amit te linkeltél.

Gondolom persze elhízott lehetsz te is meg a családod is, hogy ennyire kiállsz a kövérség és az elhízás mellett, de szerintem kicsit sem baromság időben észbe kapni és nem elhízni. Mert lefogyni nehezebb. Nem beszélve a számtalan betegségről, amit meg lehet előzni, ha valaki tartja a súlyát.


Ja és a 43 normális testsúly 12 éves lánynak. Kórosan sovány 35 kilósan lenne.

2011. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!