Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislányomat a saját...

2 éves kislányomat a saját keresztelője alatt (kb.15-20perc) mivel foglaljam le, pl. adjak neki vmit a kezébe-míg kint állunk? Mert tuti szörnyen fog viselkedni, a lelkészre nem fog figyelni (szaladgálni, beszélni fog), már előre izgulok.

Figyelt kérdés
Istentisztelet keretein belül lesz, tehát a templom tele lesz. Viszont eddig mindig elég szörnyen viselkedett (rohangál, hangoskodik stb, ezért ált-ban ki is szoktam vinni)
2009. márc. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne a kereszteléssel kezdeni az istentiszteletet? A lelkész is megérti szerintem,hogy egy 2 évesnek még bármi gondja lehet a mise alatt. Ha nem bírtok vele a szertartás alatt, valakinek úgyis ki kell vinni. Nálunk jó pár ilyen eset volt. Az én lányomnál a keresztelés a mise előtt zajlott, utána leültünk, aztán amikor a baba éhes lett, és elvonultam vele. 4 hónapos volt akkor.
2009. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk is a mise után volt, de mi a mise alatt kint vártunk a templom előtt és csak a keresztelőre mentünk be a babával. Én úgy csináltam, hogy pont akkor aludt. Az egész keresztelő alatt fel sem kelt akkor volt másfél hónapos.
2009. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerianyum kisfia is nyűgös eléggé,ezért nem is hozták be, amíg a mise volt,sőt addig nem is indultak el otthonról.Na meg hideg is van ezekben a templomokban,szóval:S
2009. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16.48-as vagyok.Még annyit,hogy ha esetleg mégis végigszeretné ülni,hagyják bent nyugodtan.Kerianyum is meséli,hogy néha elviszi,hátha tanul egy kis fegyelmet és olyanokat csinál,hogy pukkadok a nevetéstől.Elkezd négykézláb mászni a pap felé, visít, énekel.Ha normális a pap,akkor ezt tolerálja,nálunk tök jó fej és imádja a lurkókatXP
2009. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!