Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debrecenben hol tudnék venni...

Debrecenben hol tudnék venni Crocs szerű kínais habklumpát 20-21-es méretben?

Figyelt kérdés

Voltam az Interspárban, de se ott, se felette a kínaiban nem volt olyan ami jó lett volna. Az Ázsiában meg egyáltalán nincs ilyen.

Eredetit nem szeretnék, ahhoz túl drága, h csak 2-3 hónapig hordja.

Hol tudnék venni utánzatot? Merre induljak? Esetleg árat is írjatok, ha tudtok.


Köszönöm!


2011. jún. 3. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

A Füredi úton A Mc'Donalds-al szemben majdnem van egy üzlet mi ott vettünk, igaz nagyobbat(26-os) és nem magunknak

2011. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Pontosabban mire gondoltál? A bérházakban a túloldalon? Vagy a Meki mögött valahol? Rengeteget járunk ezen a környéken, de fogalmam sincs mire gondolsz. Cipőbolt lenne? Vagy az új társasházakban a sarkon? Na ott még nem néztem milyen üzletek vannak.
2011. jún. 4. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Corában láttam ilyen papucsokat, volt kicsiben is.
2011. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A VÁGOHID UTCAI (ZSIBIVEL SZEMBE)KINAIBA VETTEM ÉN IS 1000FT. ÉRT.VAN TÖBB MÉRETBEN, ÉS SZINBEN IS.MI IS 21 EST VETTÜNK.
2011. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Deichmann-okban láttam kis méretűeket is.
2011. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Deichmanban vettem 26-os méretet, de van kisebb is 1990Ft-ért.
2011. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!