Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányomnak sárga...

2,5 éves kislányomnak sárga lepedékes a nyelve. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam vele 2 hete, de ő azt mondta, hogy biztos valami olyat fogyaszt, ami be színezi, mert ha szem fehérje fehér, akkor nem lehet gond. Nem eszik semmi olyat. Néha kubut szokott inni, de napokig nem ivott, így annak, már elkellet volna múlnia. Vettek tőle vizeletet, ami rendben volt. Hova vigyem, vagy mit tegyek? Most már kezdek egy kicsit aggódni.
2011. jún. 5. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

a google csodákra képes

[link]

2011. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz, mert ez májbetegség lesz...
2011. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Képzeld kb. 3 órán keresztül böngésztem a google-t, de nem találtam semmit, ami ránk vonatkozhatna. Ha te olyan okos vagy, akkor légyszi linkelj. Köszönöm!!!!!
2011. jún. 6. 09:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Májbetegség nem lehet, mert akkor a szeme fehérje is sárga lenne.
2011. jún. 6. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, vannak itt google-reklámozók... de minek?
2011. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!