Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jó CD-k vannak ovisokna...

Milyen jó CD-k vannak ovisoknak? Olyan ami felnőtt fejjel is élvezhető, és nem kerget ki a világból :-D

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint régen voltak a Halász Judit CDék. Pl, mint az Alma együttes. Esetleg tudtok még hasonlókat?
2011. jún. 14. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gryllus cd-ket keress, azok elég jók, a gyerekek is szeretik és én se megyek falnak tőle. Bár a legjobban azt szeretik hallgatni a gyerekeim, amit alapból én is - rock and rollt. :-))) A hároméves lányom már kívülről fúj egy csomó Fenyő Miki számot. :-)))
2011. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Zeneovi is elég jó, azon ovisok énekelnek gyerekdalokat. Bár 100x egymás után hallgatva persze bármi őrjítő tud lenni :)
2011. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rajzfilmzenék, egy kis nosztalgia? ;)


Úgy sejtem, zenére gondolsz, de ha másra is, akkor pl. vannak jó kis hangoskönyvek, pl. Geszty Péter hangjával egy csomó Romhányi vers is megjelent a közelmúltban (kortalanul élvezhető színvonalat képviselnek a Romhányi versek, elég csak a Frédi-Béni magyarítására gondolni, de a Szamárfül verseskötet kultikus és zseniális Romhányi Józseftől amibők sokat idéz Geszty! :) ) ;


vagy pl. Szabó Gyula hangával kiadtak több népmesét, pl. Három nyulak (Zelk Zoltán verses meséje).


Most ezek jutottak eszembe; zenében tényleg nem sok színvonalas van a témában Halász J. és Gryllusék óta... Az első Halász lemez ráadásul felnőtteknek készült ,csak hát rákaptak a gyermekek idővel, és nem csak a Micimackó miatt, hanem a színvonalasabb, progresszív zenei és egyéb country tételei okán is, ami egyben alapvetően felnőtt igényt (is) kielégít.


Csak a poén kedvéért jegyzem meg: egyik óvodai gyakorlatomon egy óvónő meg engem kergetett ki majdnem a világból a "techno - alvin és a mókusok" cuccal, amire ovisait tornásztatta... döbbent arckifejezéssel nem bírtam kinyögni , csak gondoltam a válaszomat a kérdésére: "na hogy' tetszett ... PEDAGÓGIAI SZEMPONTBÓL?" ... gondoltam, nekem enyhén szólva semmilyen szempontból... az ovisok vissza fognak fejlődni ha ez így megy tovább :S...

:D

2011. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!