Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónapos kisfiam sokszor...

16 hónapos kisfiam sokszor bandzsít. Érdemes már most elvinni gyerekszemészetre vagy várjunk még?

Figyelt kérdés
Vannak napok,mikor nagyon sűrűn látom,de olyanok is mikor nem.Hová érdemes vinni Pest megyében?
2011. jún. 17. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb vidd orvoshoz!

Persze, hogy érdemes most menni. Mi már 11 hónaposan vittük beméretni a fiam szemeit, mert az apukája gyengén látó. Mi kispestiek vagyunk, és az Sztk-ba vittük, a Heim Pál kórház gyermekszemésze rendel itt. Nagyon türelmes és jó orvos.

2011. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagyok. gyermekkoromban szemtengely ferdülésre hordattak velem szemüveget. Anno még annyira nem volt ez a dolog fejlett. Később persze kinőttem, de a rövidlátás megmaradt. Sokat jártunk vele orvoshoz, amíg a számomra legmegfelelőbb szemüveget sikerült felírniuk. A szemész magyarázta el, hogy a látás 6 hónapos kortól kezd fokozatosan kialakulni szemészeti szempontból. Ekkortól kellene először megnézetni. Szóval én ezek alapján vinném.
2011. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nálunk a családban nincs gond senkinek sem a szemével,de azért a kicsit elvisszük. Biztos,ami biztos!
2011. jún. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!