Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermekednek...

2 év körüli gyermekednek hogyan adod a fagyit? Kap egy gombócot vagy az üres tölcsérre teszel a tiédből?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kap egy fél gombócot, és elnyalogatja:) az üres tölcsérre tevés nem vált be,mert lefolyt a fagyi..
2011. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 éves, kap egy gombócot, külön tölcsérbe, nagyon szépen lassan eszi. Persze amikor már olvadozik, akkor besegítek:-)), de nagyon élvezi, hogy saját fagyija van.
2011. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy gombócot kap, aztán amennyit meg bír enni belőle, annyit eszik.
2011. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a mekis csokiöntetest szereti, én kanalazom neki, mert csurgatja összevissza.
2011. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is kanállal adjuk, de mi magunk is rászoktunk erre :)
2011. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak én vagyok bátortalan, hogy 21 hónapos kisfiamnak nem adtam még egy egész gombócot? Mindig kapott egy üres tölcsért, és a miénkből kicsit rákentünk neki.

Mikor adtatok neki először egy egész gombóc fagyit?

2011. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 2,5 éves. Tegnap előtt kapott először fagyit, egy egész gombócot kapott, kb. 10x nyalta meg, utána már nem kérte. Tegnap is ajánlgattam neki, de inkább üres tölcsért kért, így csak magamnak vettem és abból kínálgattam, de pár nyalásnál többet nem kért. Szóval neki nem érdemes egész gombócot venni.
2011. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én sem adok neki egészet. Egyszer adtam eddig. Annyira ízlett neki, mohón ette. Nagyjából egy fél gombócot lenyalt belőle.

Rá pár napra lázzal és tüszős mandulagyulladással vittük orvoshoz. Szerintem a fagyi is közrejátszott...

Azóta nem merek neki egészet adni.

2011. jún. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!