Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 11 éves lány gyermekem az...

11 éves lány gyermekem az apjával akar élni, most lessz az elhelyezési per, én sem akarom elveszíteni, de nincs már kiért harcolni. Ha nem megyek el a tárgyalásra, mivel járhat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Én megértem hogy ez nagyon rossz neked,de szedd össze magad szerintem,és menj el,aztfogják mondani hogy nem érdekel a gyereked,lehet hogy befolyásolhatja majd azt is hogy milyen gyakran legyen láthatás,ha tul passzivnak itélnek meg.
2009. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nem túl jó helyzet! :(

Mindenképpen menj el, mert ha nem jelensz meg, az érdektelenségre, megbízhatatlanságra utal. Ha távol marasz, akkor nyomós orvosi igazolás szükséges, hogy ne vessen Rád rossz fényt.

Amúgy nem vagy vesztett helyzetben!

Anyapárti alapból a bíróság. A gyerek csak 14éves kora után dönthet arról, hogy kinél szeretne lakni.

Nem tudom, hogy miért az apjánál szeretne élni? Talán ott kevesebb figyelmet kap, és azt hiszi, hogy az a jó neki?

Ha erről van szó, akkor kérjél kirendelt pszichológust, ő majd a gyermek érdekeit fogja szem előtt tartani!

Sok sikert, és ne add fel!!!

2009. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!