Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A GYES-t lemondó nyilatkozatot...

A GYES-t lemondó nyilatkozatot kézzel vagy géppel kell/lehet megírni? Mit kell beleírni, Te hogyan írtad meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

mindegy hogyan irod meg:


alulírott xy (személyes adatok, taj szám)lemondom a gyest .......... dátumtól. Indokom: ...


dátum, aláírás

2011. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én géppel írtam meg, de szerintem meg lehet kézzel is.... :) Beleírtam, a az adataimat (név, taj szám, cím, tel. szám) , beleírtam, hogy mikortól szeretném lemondani és én még beleírtam az indokot is (táppénzre mentem kistesó-veszélyeztetett terhesség miatt). Dátum, aláírás és ennyi. És faxoltam.
2011. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, mint az első. Az ügyintézőnek megfelelt.
2011. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éve volt,hogy megint igényelhettem a t.gyást,és akkor lemondó nyilatkozatot írtam,kézzel; diktálták :-) Valami még rémlik belőle:


Alulírott, személyes adatok, x év,x hónap,x napjától kérem a gyes megszüntetését.

Köszönettel xy.

Dátum.

2011. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 27. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!