Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok 3 éves kislányomnak? Ezeken már túl vagyunk, úgyhogy ezeken kívül: Bogyó és Babóca, Anna, Peti, Gergő; Kipp-kopp; Boribon; Bori sorozat; Micimackós könyvek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gadag Erzsi: Mesebolt. Gyerekkorom kedvence, és kislányom is imádja. Kis versek vannak benne, aranyos rajzokkal.
2011. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bármi ami Zelk Zoltán

Ha nem is érti, a remek ritmusa, dallama, szórakoztató szövegei lekötik.

2011. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Most ez a kedvenc nálunk.

2011. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Elmész egy könyvtárba, rengeteg a választék.
2011. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szutyejev (?) vagy valami hasonló Három kiscicája, nekem is a kedvenc mesekönyvem volt (három kiscica, kispipi és kisréce, stb)

[link]

izelito:

[link]

2011. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Így van. A könyvtárban órákig lehet válogatni. Az én lányomnak most a Disney mesekönyvek a kedvencei: Oroszlánkirály, Hófehérke, hatalmas könyv, gyönyörű rajzokkal.
2011. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, a könyvtárról már én is hallottam:-)

Szóval, a könyvek nagy része, amiket felsoroltam, könyvtárból voltak/vannak kikölcsönözve, imád a lányom is odajárni, de nekem nincs időm órákon át a könyvtárban válogatni, úgyhogy konkrét címeket szeretnék kérni.

2011. júl. 8. 08:26
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ahelyett, hogy a gép elött ülsz, válogathatnál a könyvtárban.
2011. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már látom, neked se véletlen a 47%!
2011. júl. 8. 09:02
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Berg Judit Panka és csiribí c. könyve (és a sorozat többi tagja) szerintem nagyon jók, szépek is, de van bennük értelmes szöveg is (nem kötözködni akarok, de én a túl „színes-szagos” könyveket (egész oldalas habos-babos királylánok és 2 mondat a sztori) nem szeretem, szerintem nem kell félni egy kis szövegtől).

Emellett szerintem jó lehet:

– „A vakond nadrágja és más történetek” – ebben nagyon kedves sztorik vannak, és könyvtárban meglehet (megvenni már csak antikváriumban lehet), nem azonos a vakondról kiadott újabb könyvekkel, és nem csak róla szól!

– Szabó Magda: Bárány Boldizsár

– Fazeksa Anna: Öreg néne őzikéje

– Gazdag Erzsi: Mesebolt

– Filemon cica kalandjai (ha bírja a hosszabb meséket is)

– Mesék a Kristály-tó partjáról

2011. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!