Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen benti cipője van az...

Milyen benti cipője van az oviban kisfiadnak?

Figyelt kérdés
A fiam 2.5 éves lesz novemberben és elsejétől mehet is oviba.De nem tudom milyen cipőt vigyek be neki ami kényelmes is.nagyon magas a lábfeje és 25-ös lábbeliket hord.Már amikor mert általában mindig mezitláb van.nem nagyon szereti se a cipőt se a szandált papucsból is van neki vagy 12 pár és csak azt az egy fajtát hordja ami kínai úgy kapta egy rokontól gondoltam magamban majd viszek be neki egy olyat de az óvónő kikötötte a szülőin hogy ne kínai cipőt vigyünk be.. az állam picit leesett mondjuk hogy hogy túrkál más pénztárcájában..na mindegy hál istennek megtehetjük hogy ne a legolcsóbbat kelljen venni.De ha egyszer nem szeretne mást.
2011. júl. 12. 11:08
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Erről beszéltem ennek hátralehet hajtani a pántját szandálnak is:)

2011. júl. 12. 11:10
 2/9 anonim válasza:

Ezek inkább papucsnak jók és hamar leesnek a gyerek lábáról. Meg kellett volna kérdezned a pedagógust, mert nem tudom mi a szokás oviban. Én az iskolában egyszerű vászoncipőt szoktam bentre ajánlani, mert egyszerű felvenni is és levenni is, kényelmes cipő és könnyen tisztítható.

Pl.: [link]

2011. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szandált vittem bentinek, olyat ami jól tartja a lábát, kényelmes, mert mégis egész délelőtt ebben van. Az én kisfiam is imádja az ilyen papucsot, itthon, strandon ezt hordja, de oviba nem vinném.
2011. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ő csak ezt szereti felvenni neki sosem esett még ki belőle a lába.A benti cipőre annyit mondott az óvóda vezető hogy kényelmes és ne kínai legyen!Ezzel be is zárta a témát ja meg hogy kettő legyen belőle.
2011. júl. 12. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Az én fiam is itthon mindig zokniban volt vagy mezítláb, nem tűrte magán a cipőt.

Én csak bőrcipőt veszek neki, mert izzad a lába, végül rátaláltunk az egyetlen szandira amit nem vesz le magáról, több méretben is megvettem neki, azt mondta, hogy nagyon kényelmes és már nem csak az oviban hanem itthon is hordja.

[link]


Fontos az is, hogy egyedül le és fel tudja venni, így nekünk ez a tépőzáras szandál nagyon bevált.

Amúgy nálunk sok gyerek hord kínai cipőt, az óvónők ebbe nem szólhatnak bele.

2011. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


vmi ilyesmi nem lenne jó?

2011. júl. 12. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam szintén nem hordott otthon cipőt, ma sincs itthon a lábán semmi. A bölcsiben viszont szépen felveszi a szandált. Nem tiltakozik ellene, egész nap rajta van. A gyerekek gyorsan megtanulják, hogy itt az a szabály, hogy cipőt, szandált, akármit kell húzni. És megteszik. Szerintem a te fiad sem fog tiltakozni.

A papucs sok gyerek között balesetveszélyes lehet.

2011. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha látja, hogy mindenki szandiban van ő is fel fogja venni, sőt kérné a szandit ha mást vinnél be.
2011. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
AMIT LINKELTÉL AZ JÓ LENNE.PAPUCSOT AMÚGY SEM ENGEDNEK OVIBA LEGALÁBBIS NÁLUNK.
2011. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!