Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3kisgyerekkel és apával...

3kisgyerekkel és apával nekimerjünk indulni Ausztriába?

Figyelt kérdés
Elképzelésünk apa munkát keres én egyenlőre otthonmaradok legkisebb gyermekem 7hónapos legnagyobb 3éves mult középső 20hós.Mit tanácsoltok?
2011. júl. 14. 06:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

elözször is.....

Ha van elég pénzetek akkor hajrá.

1.Lakást keresni,bejelentkezni,biztosítás,munkakeresés.

A legjobb lenne úgy kimennetek ha már lenne munka és lakás.


Mink Németországban élünk 7 éve.Mink anyós után jöttünk ki.Nem volt könnyü.Igaz akkor még munkaengedélykelett,és tartózkodási amit csak munkával kaptál meg...A ketö vonta egymást.

Azt nem lehet,hogy apa kimegy elrendez mindent és ti akkor mentek utána????

2011. júl. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi is erre gondoltunk igy lenne a legjobb nagyon köszi a választ,nehéz döntés elött állunk ezért szeretnék tapasztalatokat
2011. júl. 14. 06:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb, ha először a férjed menne ki, lakást nem olyan nehéz találni, vesz pár újságot, az könnyebb, mint a munka. Aztán ha munka is lesz, mentek utána. Van amúgy konkrét cél Ausztrián belül? Mert Bécsben például minden sokkal hamarabb van:lakás is, munka is. Mi a foglalkozása a párodnak?
2011. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.A lakás szerzés sem annyira egyszerü..Aki a lakást kiadja megnézi kinek adja oda...... Sokan nem fizetnek,vagy lelakják a lakásokat.Àlltalában 2-3 havi kauciót kérnek +1havi lakbér.

Ezt tapasztalatból mondom.

2011. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A párom kereskedelemben dolgozik ezt kint nem tudná csinálni a nyelv miatt.Valamilyen nyelv nélküli munkát szeretnénk.Inkább Graz környékén de végül is Bécs sem rossz. A családit és gyest azonnal kapnám ha kiköltöznénk vagy kell bizonyos időnek eltelnie?
2011. júl. 14. 11:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismét elsö...

Ahhoz elözször is a magyarról le kell mondanod!!!2 helyröl nem kaphatsz pénzt büntetik.

Bejelentett lakcím biztosítás kell.Ès jó sok papírt kitölteni......4-6 hét mire feldolgozzák és megírják mennyit utalnak.

2011. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem az utolsó tartalékaitokat költitek az útra, akkor mindenképp menjetek. Nem hittem volna, hogy én valaha ilyen fogok mondani, de menjetek. Én mennék.
2011. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok: azért némi nyelvtudás kell. ügyintézésekhez meg főleg. És a munkához sem árt, persze lehet olyat is találni, amihez nem kell, de az nem is úgy fizet. Én a lakástól félnék a legkevésbé. Amikor a párom keresett Bécsben lakást, egy fél délelőtt volt az egész. Ha fizetsz, kiadják. 1 havi kauciót kértek. Persze ez csak egy példa volt. M.országon is van ahol lehetetlen albérletet találni, van ahol meg majdnem csak rezsiért kiadják, hogy fizesse valaki. Gyest, családit én úgy tudom, köv. év elején kapod meg egyösszegben, és kell hozzá vagy bejelentett lakcím, vagy bejelentett munkahely. Sok sikert!
2011. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ ha valaki tapasztalatból tud irni várom válaszát.
2011. júl. 15. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Időközben kiköltöztetek?
2012. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!